به روز شده: 8 ساعت و 43 دقیقه قبل
کد مطلب: 65681
زمان انتشار: یکشنبه 3 تیر 1397 - 10:54:25

ترامپ: عملکرد ما درباره کودکان مهاجر بهتر از اوباما است!

ترامپ: عملکرد ما درباره کودکان مهاجر بهتر از اوباما است!
حقوق بشر  > جهان  - رئیس‌جمهوری آمریکا در دفاع از عملکرد ضعیف دولتش در قبال کودکان مهاجر بازداشتی در مرزهای جنوبی ایالات متحده مدعی شد که اقداماتش "بسیار بهتر" از زمان دولت باراک اوباما بوده است. همزمان، جنجال‌ها بر سر سیاست‌های مهاجرتی ترامپ که هزاران کودک را از والدینشان در مرز جدا می‌کند، بالا گرفته است.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا شنبه در پیامی توئیتری نوشت: ما نسبت به همین برهه زمانی در گذشته عملکرد بسیار خوبی در ایجاد یک مرز بسیار قوی‌تر داشته‌ایم. مک‌ دراک گزارش داده بود "اوباما آنها را در قفس و لای فویل نگهداری می‌کند". عملکرد ما بسیار قوی‌تر است اما رسانه‌های جعلی از این خبر خوششان نمی‌آید.

رئیس‌جمهوری آمریکا در پی این حرکت جنجالی نهایتا به سیاست جدایی کودکان از والدین مهاجر غیر قانونی و بازداشت آنها در مرز آمریکا – مکزیک خاتمه داد. مراکز نگهداری از کودکان شدیدا از سوی برخی به عنوان زندان و کمپ‌های نگهداری مورد انتقاد قرار گرفتند.

ماه گذشته شماری از روزنامه‌نگاران و دموکرات‌ها تصاویری از مراکز بازداشت مرزی منتشر کردند که مربوط به سال ۲۰۱۴ در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما بود. همان زمان ترامپ از کاربران رسانه‌های اجتماعی که تلاش می‌کنند وجهه دولت را بد نشان دهند، به سختی انتقاد کرد.

دولت ترامپ دسترسی به مراکز بازداشت را محدود کرده است اما اخیرا تصاویری ویدئویی از آنجا منتشر کرد. این فیلم‌ها نشان می‌دهند کودکان در قفس‌های فلزی درون سوله‌هایی قرار دارند و بسیاری از آنها پتوهایی به شکل فویل داشتند.

کد مطلب: 65681
زمان انتشار: یکشنبه 3 تیر 1397 - 10:54:25
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+3

دیگر مطالب