به روز شده: 1 روز و 5 ساعت و 18 دقیقه قبل
کد مطلب: 66111
زمان انتشار: دوشنبه 25 تیر 1397 - 12:13:42

قدردانی رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ از دستگاه قضا

حقوق شهروندی  - رییس پلیس امنیت تهران بزرگ گفت: برخورد با اراذل و اوباش تعطیلی بردار نیست و جا دارد از دستگاه قضا و به ویژه دادسرای امنیت که همواره یاور پلیس در اجرای برنامه‌های پاکسازی بوده است تشکر کنم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، سردار علیرضا لطفی گفت:طرح پاکسازی محلات دیشب به صورت همزمان در ۳۷نقطه از پایتخت برگزار شد و همه نقاط شناسایی شده از طرف همکارانم و همه نقطه هابی که بر طبق گزارش‌های مردمی شناسایی شده بود مورد پاکسازی قرار گرفت.


وی بااشاره به اینکه حضور اراذل و اوباش در همه محله‌های تهران وجود دارد و شمال و جنوب هم ندارد، افزود: متاسفانه سن اراذل و اوباش پایین آمده است و از این رو تلاش پلیس برای پیشگیری از وقوع جرم است و اطلاع رسانی خانواده‌ها در دستور کار پلیس پیشگیری قرار گرفته است.


سردار لطفی با اعلام اینکه پل ارتباطی پلیس با شهروندان همان خط ۱۱۰ است و شهروندان می‌توانند هر گونه اطلاعات و تحرکات اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس در محله‌ها را به پلیس گزارش کنند، گفت:کمک مردم در اجرای دومین مرحله از طرح سراسری دستگیری مزاحمین نوامیس نشان می‌دهد که مقوله امنیت اجتماعی برای تک تک شهروندان مهم است.


وی تصریح کرد: علاوه بر فضای سفره خانه‌ها باشگاه‌های ورزشی و پارک‌ها فضای مجازی نیز تحت رصد ماموران پلیس امنیت قرار گرفته و نسبت به شناسایی متهمان و اراذل و اوباشی که اقدام به کری خوانی برای هم می‌کنند نیز اقدامات لازم پلیسی و قضایی انجام می‌شود.


رییس پلیس امنیت تهران بزرگ در پایان با تشکر از همکاری با و صمیمانه دادسرای امنیت با ماموران پلیس ادامه داد: از همکاری دستگاه قضا به ویژه رییس دادسرای امنیت که در تمام طول شبانه روز و بدون تعطیلی نسبت به صدور احکام قضایی اقدام کرده و یاور ماموران پلیس در اجرای طرح‌های پلیسی و ضربتی هستند، تشکر و قدردانی می‌کنم. این سطح از همکاری نشان می‌دهد که دستگاه قضا حساسیت ویژه‌ای برای برقراری نظم و امنیت دارد و همیشه به پلیس در اجرای طرح‌ها کمک می‌کند.

منبع: میزان

کد مطلب: 66111
زمان انتشار: دوشنبه 25 تیر 1397 - 12:13:42
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6-1

دیگر مطالب
گفتگو
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری
اقتصاد دانش‌بنیان مبتنی بر پژوهش و تحقیقات است/ تحریم به اقتصاد دانش‌بنیان نمی تواند آسیب بزند
دبیر کمیسیون علمی، تحقیقاتی و فناوری هیأت دولت:
اقتصاد دانش‌بنیان مبتنی بر پژوهش و تحقیقات است/ تحریم به اقتصاد دانش‌بنیان نمی تواند آسیب بزند
علی محمد فلاح زاده