به روز شده: 1 روز و 5 ساعت و 28 دقیقه قبل
کد مطلب: 66180
زمان انتشار: شنبه 30 تیر 1397 - 06:38:42

واکنش وزارت خارجه به اقدام نژاد پرستانه رژیم صهیونیستی

واکنش وزارت خارجه به اقدام نژاد پرستانه رژیم صهیونیستی
حقوق بشر  > جهان  - سخنگوی وزارت امورخارجه ضمن محکومیت مصوبه نژادپرستانه مجلس رژیم صهیونیستی، تاکید کرد: آپارتاید در فلسطین اشغالی با همت و مقاومت ملت فلسطین برچیده خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، به نقل از دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه، بهرام قاسمی درخصوص تصویب قانون نژادپرستانه دولت یهود در مجلس رژیم صهیونیستی، ضمن محکومیت این اقدام اظهار کرد: رژیم نامشروع و نژاد پرست صهیونیستی بر اساس اشغال فلسطین و قتل عام صاحبان اصلی سرزمین آن شکل گرفته و اقدام اخیر پارلمان این رژیم تائید دیگری بر ماهیت و رویکرد نژادپرستانه این رژیم در طول 70 سال گذشته است.
قاسمی افزود: حمایت همه جانبه آمریکا از رژیم صهیونیستی و اقدام دولت ترامپ در انتقال سفارت این کشور به قدس و تلاش برخی از کشورهای عربی در عادی سازی روابط با غاصبان سرزمین فلسطین و عدم مجازات این رژیم به دلیل نقض قوانین و مقررات بین المللی و کشتار روزانه مردم مظلوم فلسطین، موجب گستاخی آنان در تداوم سیاست یهودی سازی فلسطین و پاکسازی قومی شده که بی شک بی ثباتی و افزایش ناامنی بیشتر را در منطقه به دنبال خواهد داشت.
سخنگوی وزارت امورخارجه با اشاره به اینکه عصر نژاد پرستی و آپارتاید به پایان رسیده، تاکید کرد: نژاد پرستی در فلسطین اشغالی نیز با همت و مقاومت مردم فلسطین و ملت های مسلمان و آزادیخواه جهان برچیده خواهد شد.

کد مطلب: 66180
زمان انتشار: شنبه 30 تیر 1397 - 06:38:42
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+4

دیگر مطالب