به روز شده: 8 ساعت و 29 دقیقه قبل
کد مطلب: 66478
زمان انتشار: شنبه 13 مرداد 1397 - 17:53:40

شیخ عبدالله صالح: رژیم آل خلیفه با کمک ارتش بیگانه شهروندان بحرینی را سرکوب می کند

شیخ عبدالله صالح: رژیم آل خلیفه با کمک ارتش بیگانه شهروندان بحرینی را سرکوب می کند
بیداری اسلامی > بحرین  - دبیر کل جمعیت عمل اسلامی بحرین گفت: شرایط بحرین بسیار خطرناک است و شهروندان بحرینی در شرایطی به سر می برند که متعلق به اسلام و انسانیت نیست، در حالی که سازمان های حقوق بشری عملا هیچ اقدام مفیدی برای دفاع از بشریت انجام نداده اند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، شیخ عبدالله صالح جانشین دبیرکل جمعیت عمل اسلامی بحرین، ظهر امروز( شنبه) در " سومین همایش بین المللی حقوق بشر اسلامی" که به همت مؤسسه صیانت از حقوق زنان در سالن جلسات ستاد حقوق بشر قوه قضائیه برگزار شد، شرایط بحرین را بسیار خطرناک توصیف کرد و گفت: ما در شرایطی به سر می بریم که متعلق به اسلام و انسانیت نیست.

وی در ادامه افزود: مسأله مهم این است که آیا احترام به انسانیت در جهان هنوز وجود دارد یا نه و آیا مردم بحرین به عنوان مسلمان حق زندگی دارند یا نه؟ در شرایطی که همه شاهد کشتار مردم و همچنین نابودی شهرها و زیرساخت ها در کشورهای اسلامی از جمله یمن ، بحرین، افغانستان ،عراق و سوریه هستیم؛ متأسفانه زن و کودک و غیر نظامیان، همه با هم از بین می روند.

این فعال و مبارز بحرینی تأکید کرد: مرم بحرین دنبال آزادی، استقلال و احقاق حقوقشان هستند اما رژیم آل خلیفه با کمک ارتش بیگانه آنها را سرکوب می کند. در حالی که جمعیت بحرین یک میلیون و نیم است بیش از 750 تن از آنها به عنوان زندانی سیاسی معرفی شده اند.

وی تصریح کرد: اخراج 20 هزار بحرینی از کار و شهادت 200 هزار بحرینی از نمونه‌هایی است که نشان می‌دهد با وجود قتل و کشتار سازمان‌های حقوق بشری عملا هیچ اقدام مفیدی برای بشریت انجام نداده اند.

شیخ عبدالله صالح همچنین با انتقاد از اقدامات خصمانه آل خلیفه ، عنوان کرد: تاکنون 770 نفر از شهروندان بحرینی سلب تابعیت شده اند در حالی که رژیم آل خلیفه به بیش از 90 تن از جاسوسان خارجی تابعیت بحرین داده است. آل خلیفه اساتید دانشگاه ، فعالان معروف و بسیاری از علمای برجسته بحرینی از جمله آیت الله عیسی قاسم و حتی کودکان را سلب تابعیت کرده است .

کد مطلب: 66478
زمان انتشار: شنبه 13 مرداد 1397 - 17:53:40
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+4

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین