به روز شده: 1 روز و 5 ساعت و 15 دقیقه قبل
کد مطلب: 66541
زمان انتشار: چهارشنبه 17 مرداد 1397 - 07:52:52

پیام رئیس سازمان ثبت اسناد به مناسبت روز خبرنگار

پیام رئیس سازمان ثبت اسناد به مناسبت روز خبرنگار
قوه قضائیه  - احمد تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور طی پیامی به مناسبت هفدهم مردادماه، روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسنی ستاد حقوق بشر به نقل از روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، احمد تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور طی پیامی به مناسبت هفدهم مردادماه، روز خبرنگار را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است: 
۱۷ مرداد روز خبرنگار، روز پاسداشت یاد و نام خبرنگار شهید محمود صارمی و دیگر شهدای گرانقدرعرصه خبر و اطلاع رسانی متعهدانه است که در انجام وظایف خطیر خود از جان خود گذشتند.بی تردید در هنگامه‌ای که به مدد گسترش روزافزون فناوری‌های نوین ارتباطی و توسعه ابزار‌های قابل دسترس همگانی انواع و اقسام خبرها، شایعات و گمانه‌زنی‌ها در کسری از ثانیه جامعه را تحت تاثیر قرار می‌دهد، مسئولیت خطیر و حساس اطلاع رسانی متعهدانه و روشنگرانه با صحت و دقت بر عهده خبرنگاران منصفی است که با رعایت اخلاق حرفه‌ای، افکار عمومی را از تشویش و مخاطره باز می‌دارند.

در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال "حمایت از کالای ایرانی" نامگذاری شده و در چنین روز‌های حساسی که شاهد جنگ بزرگ اقتصادی از سوی دشمنان قسم خورده این مرز و بوم هستیم بدون شک اصحاب رسانه و خبرنگاران به عنوان طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای جامعه وظیفه سنگین‌تری بر دوش خواهند داشت و امید است که با توکل به خدا در این راه بیش از پیش موفق و نقش آفرین باشند.

بدین وسیله ضمن تبریک این روز به تمامی اصحاب رسانه به ویژه سردبیران و خبرنگاران گرانقدر، از همه فعالان این عرصه که با نگاه واقع بینانه خدمات و مشکلات این نهاد حاکمیتی را که نقش مؤثری در نظم حقوقی، اجتماعی و اقتصادی ایفا می‌کند منعکس می‌کنند تقدیر و تشکر می‌نمایم.

کد مطلب: 66541
زمان انتشار: چهارشنبه 17 مرداد 1397 - 07:52:52
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+4

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی