به روز شده: 8 ساعت و 25 دقیقه قبل
کد مطلب: 66796
زمان انتشار: دوشنبه 29 مرداد 1397 - 08:58:53

دبیر کل سازمان ملل: صدای قربانیان تروریسم باید به گوش همه مردم جهان برسد

حقوق بشر  > جهان  - آنتونیو گوترش در سخنرانی که داشت یکی از راه های خشکاندن ریشه تروریسم را، رساندن صدای قربانیان تروریسم به گوش همه جهان دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر،  آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل در سخنرانی که در نمایشگاهی با موضوع نجات از تروریسم داشت، از قربانیان تروریسم در اقصی نقاط جهان خواست تا صدای خود را به گوش همه جهانیان برسانند.

دبیرکل سازمان ملل در این سخنرانی گفت: برای آنکه ریشه تروریسم برای نسل‌های آینده خشک شود افرادی که قربانی تروریسم بوده اند می‌بایست همه تلاش خود را به کار بندند تا تروریسم تاثیری بر نسل‌های آینده نداشته باشد.

وی در ادامه افزود: همه ما می‌توانیم از کسانی که تروریسم را تجربه کرده اند یاد بگیریم. جوامع انسانی در سراسر جهان هر روزه برای یافتن راه‌هایی برای مبارزه و ایستادگی در برابر تروریسم و افراطی گری می‌کوشند و این کوشش‌ها علاوه بر مدارس در عبادتگاه‌ها نیز قابل لمس است.

گوترش همچنین درباره کمک به قربانیان تروریسم گفت: وقتی ما به مساعدت قربانیان و بازماندگان تروریسم می‌شتابیم، وقتی که به صدای آن‌ها گوش می‌دهیم، وقتی که ما به حقوقشان احترام می‌گذاریم و به آن‌ها حمایت و عدالت می‌دهیم این همان تبلور برآمده از پیوند‌های مشترک برای کاستن از خسارت‌های تروریسم است.

منبع: میزان

کد مطلب: 66796
زمان انتشار: دوشنبه 29 مرداد 1397 - 08:58:53
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+4

دیگر مطالب