به روز شده: 8 ساعت و 33 دقیقه قبل
کد مطلب: 66797
زمان انتشار: دوشنبه 29 مرداد 1397 - 09:26:08

گزارش ایندیپندنت از طولانی شدن صف نیازمندان به غذا در لندن

حقوق بشر  > جهان  - ایندپندنت با انتشار تصاویری تکان دهنده از فقر در جامعه انگلیس، از طولانی تر شدن صف کارگرانی خبر داد که به دلیل فقر مجبور هستند به مراکز غذای رایگان مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از روزنامه ایندپندنت با انتشار تصاویری تکان دهنده از فقر در جامعه انگلیس، از طولانی تر شدن صف کارگرانی خبر داد که به دلیل فقر مجبور هستند به مراکزی مراجعه کنند که غذای رایگان در اختیار نیازمندان قرار می دهند.در لندن شمار کسانی که مجبور هستند درآمد خود را هزینه اجازه خانه کنند و برای تامین غذا به مراکز خیریه ای که غذای رایگان می دهند، مراجعه کنند و بعد از ایستادن در صفی که روز به روز طولانی تر می شود بتوانند نیاز خود را تامین کنند بیشتر می شود. هر روز در خیابان های معروف لندن می توان شاهد حضور ده ها نفر در صف هایی بود که گرسنه، در انتظار دریافت وعده غذایی خود هستند.
در میان کسانی که در این صف ها ایستاده اند، می توان از همه سنین و همه نژادها کسانی را دید که در انتظار دریافت غذا هستند. برخی از این افراد را با توجه به ظاهری که دارند به سادگی می توان تشخیص داد که بی خانمان هستند.
با این حال چیزی که شاید برای لندن نشین ها عجیب و بهت آور باشد این است که بخشی از این افراد را کسانی تشکیل می دهند که با وجود داشتن کار، نمی توانند از پس تامین هزینه های غذای خود برآیند.
برخی از لندنی ها می گویند دیدن این صف و مشاهده چنین صحنه هایی مایه شرمساری و سرافکندگی است.
بخشی از این کارگران را نیز شهروندان کشورهایی مانند یونان تشکیل می دهند به دلیل بحران اقتصادی و نبود فرصت های کافی شغلی، مجبور به مهاجرت به انگلیس شده اند و با توجه به دستمزد اندکی که در مقایسه با هزینه های شهری همچون لندن دریافت می کنند، مجبور به مراجعه به مراکزی از این دست می شوند.
منبع: صدا و سیما

کلید واژه: انگلیس - فقر
کد مطلب: 66797
زمان انتشار: دوشنبه 29 مرداد 1397 - 09:26:08
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+3

دیگر مطالب