به روز شده: 47 دقیقه قبل
کد مطلب: 68044
زمان انتشار: شنبه 28 مهر 1397 - 16:43:53

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خواستار تعقیب تروریست‌ها و آزادی مرزبانان ربوده شده شد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خواستار تعقیب تروریست‌ها و آزادی مرزبانان ربوده شده شد
حقوق بشر  > ایران  - رئیس ستادکل نیروهای مسلح در تماس تلفنی با فرمانده ارتش پاکستان، خواستار اقدامات سریع و قاطع برای دستگیری عوامل تروریستی ربایندگان مرزبانان جمهوری اسلامی ایران شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر بهنقل از مرکز ارتباطات و تبلیغات­ دفاعی، سردار سرلشکر پاسدار محمد­ باقری در تماس­ تلفنی با ارتشبد قمر­ جاوید باجوا­ فرمانده ارتش پاکستان به مسئله ربایش­ تعدادی از مرزبانان جمهوری اسلامی در­ مرز میرجاوه توسط گروهک تروریستی و انتقال به درون خاک پاکستان اشاره کرد و افزود: بر مبنای توفقات فیمابین نیروهای مسلح دو کشور برای تامین امنیت­ مرزهای مشترک انتظار داریم که نیروهای مسلح پاکستان­ با تمهیدات لازم،­ نسبت به آزادی سازی­ سریعتر سربازان و مرزبانان ربوده شده اهتمام نمایند.
در این مذاکره تلفنی ، ارتشبد باجوا ضمن اظهار تاسف از این حادثه و توضیح اقدامات ارتش پاکستان جهت تعقیب و دستگیری تروریست های مذکور،­ ابراز­ امیدواری کرد که اقدامات نیروهای نظامی و امنیتی پاکستان به دستگیری هر چه سریعتر تروریست ها و آزادسازی­ مرزبانان ربوده شده منجر شود.
در ادامه سرلشکر باقری برضرورت حضور و استقرار هر چه بیشتر­ نیروهای نظامی و مرزبانی پاکستان در مرزهای مشترک با جمهوری اسلامی ایران برای تحکیم و تثبیت­ امنیت در این مناطق و ممانعت از­ تحرکات اشرار­ و تروریست ها تاکید کرد.

کد مطلب: 68044
زمان انتشار: شنبه 28 مهر 1397 - 16:43:53
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-3

دیگر مطالب