به روز شده: 13 ساعت و 20 دقیقه قبل
کد مطلب: 68091
زمان انتشار: سه شنبه 1 آبان 1397 - 08:38:06

سردار محمدی: آمریکا نمی‌تواند با اعمال تحریم‌های جدید، حضور مردم در یوم‌الله ۱۳ آبان را کمرنگ کند

سردار محمدی: آمریکا نمی‌تواند با اعمال تحریم‌های جدید، حضور مردم در یوم‌الله ۱۳ آبان را کمرنگ کند
حقوق بشر  > ایران  - معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین گفت: ۱۳ آبان برای ایرانی‌ها روز مبارزه با استکبار است و آمریکا نمی‌تواند با وعده اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران، حضور مردم در ضدیت با آن‌ها در این روز را کمرنگ کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، سردار «پاشا محمدی» با بیان اینکه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی برای ملت شریف ایران است، اظهار کرد: شعار‌های یوم‌الله ۱۳ آبان امسال در سراسر کشور به لحاظ زیاده‌خواهی‌ها، ظلم‌ها و جنایات آمریکا در ماه‌های گذشته، کوبنده‌تر از دوره‌های گذشته خواهد بود.

وی افزود: علی‌رغم چنگ و دندان‌هایی که آمریکایی‌ها و رئیس‌جمهور دیوانه آن‌ها طی ماه‌های گذشته به ما نشان دادند، ملت بصیر، زمان‌شناس، ولایتمدار و شجاع ایران، مراسم روز ۱۳ آبان امسال را پرشور‌تر از گذشته برگزار خواهند کرد.  

معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: آمریکایی‌ها طی دو سه سال گذشته هرآنچه از دستشان برآمده علیه ما انجام دادند و روز ۱۳ آبان امسال هم که آن‌ها وعده داده‌اند تحریم‌های جدیدی را علیه ایران اعمال می‌کنند، قطعا در نهایت به شکست خواهد انجامید.

بر اساس گزارش میزان، سردار محمدی در پایان گفت: ۱۳ آبان برای ایرانی‌ها روز مبارزه با استکبار است و آمریکا نمی‌تواند با وعده اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران در این روز، حضور مردم در ضدیت با آن‌ها در این روز را کمرنگ کند.

کد مطلب: 68091
زمان انتشار: سه شنبه 1 آبان 1397 - 08:38:06
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+2

دیگر مطالب