به روز شده: 1 ساعت و 12 دقیقه قبل
کد مطلب: 68586
زمان انتشار: سه شنبه 22 آبان 1397 - 11:15:29

وزیر دفاع: تحریم ها ایران را در حوزه دفاعی خودکفاتر می کند

وزیر دفاع: تحریم ها ایران را در حوزه دفاعی خودکفاتر می کند
حقوق بشر  > ایران  - وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: تحریم ها در حوزه دفاعی موضوع جدیدی نیست. این مساله ما را برای روی پای خود ایستادن و خوداتکایی هرچه بیشتر مصمم تر و ایران را در حوزه دفاعی خودکفاتر می کند.

به گزارش ایرنا، امیر سرتیپ امیر حاتمی افزود: موضوع تحریم های دفاعی جدید نیست بلکه طی یک دوره طولانی با آن مواجه بوده ایم و با اطمینان می توانیم بگویم که هر بار که این اتفاق رخ داده عزم ما برای روی پای خود ایستادن جزم تر شده است.
وی گفت: پس از جدی شدن موضوع تحریم ها مسائل مختلف را مورد شناسایی قرار داده و راهکارههای مناسب ارائه شد و با توجه به برنامه ریزی های انجام گرفته و تدابیر اندیشه شده، به سمت خود کفاتر و خود اتکاتر شدن در حرکت هستیم.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پاسخ به این سوال که چه میزان از نیازهای دفاعی نیروهای مسلح به دست توانمند ایرانیان در داخل کشور تولید می شود، گفت: 100درصد نیازهای بومی ما به دست نیروهای توانمند و با استعداد جوانان کشورمان قابل تامین و تولید است.
وی خاطر نشان کرد: در این ارتباط نگاه اقتصاد دفاعی به ما می گوید به چه میزان نیازهای خودمان را از داخل تولید و تامین کنیم اما اگر ضرورت داشته باشد 100درصد نیازهای کشور را تولید خواهیم کرد.
امیر حاتمی در پاسخ به این سوال که مهمترین برنامه شما تا پایان امسال چیست، گفت: تا پایان سال حدود 60 کار را در اولویت انجام قرار داده ایم که هم اکنون لزومی به بیان آن نیست اما در حوزه فضایی با همکاری دانشگاهها و وزارت ارتباطات و نیز در حوزه دریایی خبرهای خوبی را برای ملت عزیز ایران در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی داریم.

کد مطلب: 68586
زمان انتشار: سه شنبه 22 آبان 1397 - 11:15:29
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-3

دیگر مطالب