به روز شده: 2 ساعت و 17 دقیقه قبل
کد مطلب: 68606
زمان انتشار: سه شنبه 22 آبان 1397 - 15:49:21

فرمانده ناجا: تعامل مرزنشینان، عامل موفقیت مرزبانی در ماموریت‌هاست

حقوق شهروندی  - فرمانده نیروی انتظامی گفت: بحمدالله برادران اهل شیعه و سنی و نیز فرماندهان مرزبانی در کنار شما مرزنشینان هستند امروز مرزبانی نگاه صرفا امنیتی به مرز ندارد و هدف رسیدن به آرامش است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در نشست با سران طوایف و ریش سفیدان مرزی استان گلستان، اظهار داشت: در هفته وحدت، توفیق پیداکردیم با مسئولان، سران طوایف و ریش سفیدان مرزی استان دیداری داشته باشیم همچنین از ائمه جمعه و جماعات، شهردار و مردم عزیز "اینچه برون" به خاطر هماهنگی و تعامل با ناجا تشکر و قدردانی می‌کنیم.

فرمانده ناجا، هدف از این بازدید را آشنایی بیشتر به وضعیت مرزی"اینچه برون"، رفع مشکلات حوزه مرزبانی در راستای کمک به همکاران عزیز و نیز عرض خدا قوت به مرزنشینان گرانقدر، عنوان کرد.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه مرزنشینان بالاترین پشتوانه ما به شمار می‌آیند، گفت: با هماهنگی و تعامل مطلوب مرزنشینان با مرزبانان، بهترین موفقیت‌ها در مأموریت و عملیات‌ها رقم خورده است؛ شما مرزنشینان مرزبانان واقعی هستید.

وی به دیدار خود با نماینده، ولی فقیه در استان گلستان اشاره و خطاب به سران طوایف و ریش سفیدان، بیان کرد: آیت الله "سیدکاظم نورمفیدی"سلام رساند و تأکید داشت توجهی که ناجا به مرزنشیـنان را دارد به شما ابلاغ کنم، از قـول وی بـه شما می‌گویم که رضایت کامل از اهل سنت ترکمن دارند.

فرمانده ناجا بیان کرد: بحمدالله برادران اهل شیعه و سنی و نیز فرماندهان مرزبانی در کنار شما مرزنشینان هستند، امروز مرزبانی نگاه صرفا امنیتی به مرز ندارد و هدف، رسیدن به آرامش است.

سردار اشتری با بیان اینکه با رفع مشکلات مردم، امنیت و آرامش حاصل می‌شود، گفت: بایستی با تمام توان برای حل مشکلات مرزنشینان اقدام شود؛ رونق بازارچه مرزی نیز به امنیت و آرامش نیاز دارد تا ان شاءالله شاهد رشد و ارتقاء اقتصادی در این منطقه باشیم.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور مطرح کرد: از تعامل، وحدت و یکرنگی که در منطقه و بخش وجود دارد، تشکر می‌کنم که این امر موجب دلگرمی و هماهنگی میان مردم و مسئولان شده است.

فرمانده ناجا افزود: نیروی انتظامی، حافظ جان، مال، ناموس و آبروی مردم است؛ برای امنیت، آرامش و آسایش مردم با تمام وجود تلاش می‌کنیم و شاهد این ادعا، شهدایی است که ناجا روزانه تقدیم میهن اسلامی می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: در طول ۸ هزار و ۷۵۵ کیلومتر مرز جمهوری اسلامی، مرزبانان در حال خدمت رسانی به مردم هستند؛ ان شاء الله بتوانیم این امنیت و آرامش را با کمک دعای خیر شما مرزنشینان ارتقاء داده تا توفیقات بیشتری نسبت به گذشته حاصل شود.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور خاطرنشان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران یک جزیره امن و با ثبات است هر چند هر از گاهی گروهک‌های تروریستی حرکت‌های مذبوحانه‌ای انجام می‌دهند، اما این به معنی ناامنی نیست.

وی به حضور گسترده نیروی انتظامی در اقصی نقاط کشور و نیز تمامی عرصه‌ها اشاره و تصریح کرد: تأمین امنیت و حفاظت از مرز‌های کشور از مهم‌ترین مسئولیت ناجا با همکاری نیرو‌های مسلح است، به گونه‌ای که حتی در یک وجب از خاک میهن اسلامی ناامنی وجود ندارد؛ الحمدالله امنیت مثال زدنی و با ثبات در کشور داریم که این به خاطر وحدت و همدلی مردم است به گونه‌ای که برکات زیادی را به همراه داشته است.

سردار اشتری در خاتمه گفت: امیدواریم چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با شکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود و شاهد شکوفایی و پیشرفت روز افزون کشورمان در عرصه‌های مختلف باشیم.

گفتنی است، سران طوایف و ریش سفیدان مرزی در این جلسه طی سخنانی گفتند: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، اقدامات خوبی در راستای امنیت مرز‌ها صورت گرفته به گونه‌ای که از تلاش‌های شبانه روزی مرزبانان که با ایثارگری از مرز‌ها حراست و پاسداری می‌کنند، قدردانی می‌کنیم؛ همچنین هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) موجب می‌شود دسیسه‌های دشمن خنثی شود.

کد مطلب: 68606
زمان انتشار: سه شنبه 22 آبان 1397 - 15:49:21
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+2

دیگر مطالب
گفتگو
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری
اقتصاد دانش‌بنیان مبتنی بر پژوهش و تحقیقات است/ تحریم به اقتصاد دانش‌بنیان نمی تواند آسیب بزند
دبیر کمیسیون علمی، تحقیقاتی و فناوری هیأت دولت:
اقتصاد دانش‌بنیان مبتنی بر پژوهش و تحقیقات است/ تحریم به اقتصاد دانش‌بنیان نمی تواند آسیب بزند
علی محمد فلاح زاده