به روز شده: 1 ساعت و 45 دقیقه قبل
کد مطلب: 68619
زمان انتشار: چهارشنبه 23 آبان 1397 - 09:12:19

امیرعبداللهیان: زمان مذاکره و عادی سازی روابط با صهیونیست‌های کودک‌کش به پایان رسیده است

امیرعبداللهیان: زمان مذاکره و عادی سازی روابط با صهیونیست‌های کودک‌کش به پایان رسیده است
حقوق بشر  - دبیرکل دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین تجاوز ددمنشانه اخیر نیرو‌های رژیم صهیونیستی به غزه که منجر به شهادت و مجروح شدن مردم بی دفاع و همچنین ویرانی مناطق مسکونی و ساختمان رادیو و تلویزیون الاقصی گردید را بشدت محکوم نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، حسین امیرعبداللهیان، دبیرکل دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین،با صدور بیانیه‌ای تجاوز ددمنشانه اخیر نیرو‌های رژیم صهیونیستی به غزه که منجر به شهادت و مجروح شدن مردم بی دفاع و همچنین ویرانی مناطق مسکونی و ساختمان رادیو و تلویزیون الاقصی گردید را بشدت محکوم نمود.

امیرعبداللهیان، تداوم محاصره غزه و محروم نمودن ملت مظلوم فلسطین از داشتن حقوق اولیه را عامل استمرار تنش در غزه دانست و بر حقوق مسلم مردم فلسطین در دفاع از "حق بازگشت " و "رفع اشغالگری" از سرزمین‌های اشغالی تاکید نمود.

وی توان و قدرت بازدارندگی موشکی و حمایت مردمی از مقاومت را رمز پیروزی و پایداری ملت فلسطین در مقابل اشغالگران توصیف نمود و افزود: نتانیاهو به پایان خط رسیده و مقاومت فلسطین بی تردید صهیونیست‌ها را متوقف و پشیمان خواهد ساخت. زمان مذاکره و عادی سازی روابط با صهیونیست‌های کودک کش به پایان رسیده و در مرحله جدید مقاومت فلسطین گام‌های مهمی برای تحقق حقوق مشروع خود و آزادی قدس بر می‌دارد.

بر اساس گزارش میزان، دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین ضمن تاکید بر حمایت از ملت فلسطین از مجامع جهانی و سازمان‌های بین المللی خواست تا با محکوم نمودن جنایات ضد انسانی صهیونیست‌ها در سرزمین‌های اشغالی از حقوق اولیه ملت فلسطین حمایت نمایند.

کد مطلب: 68619
زمان انتشار: چهارشنبه 23 آبان 1397 - 09:12:19
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-2

دیگر مطالب