به روز شده: 6 ساعت و 13 دقیقه قبل
کد مطلب: 68704
زمان انتشار: شنبه 26 آبان 1397 - 15:48:15

محمدی: اقدام قوه قضائیه در برخورد با مفسدین اقتصادی باعث ایجاد امنیت روانی مردم می‌شود

قوه قضائیه  -  رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای حکم مفسدین فی‌الارض اقتصادی و ارزی از سوی قوه قضاییه گفت: بی تردید اقدام قوه قضائیه در برخورد با مفسدین اقتصادی باعث ایجاد امنیت روانی مردم خواهد شد.
به گزارش میزان، داود محمدی با اشاره به اجرای حکم مفسدین فی الارض اقتصادی و ارزی از سوی قوه قضاییه گفت: بی تردید اقدام قوه قضائیه در برخورد با مفسدین اقتصادی باعث ایجاد امنیت روانی مردم خواهد شد.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم به دنبال این هستند که با قاطعیت تمام با مفسدین فی الارض برخوردشود، ادامه داد: قطعاً باید در مسائل مالی برخی افراد شفافیت حاکم باشد. همچنین باید کسانی که در مسائل اقتصادی انحراف دارند علی الخصوص کسانی که باعث ایجاد تلاطم در بازار ارز و مایحتاج مردم می‌شوند و به صورت باندی و سازمان دهی شده در مسائل اقتصادی کشور دخالت می‌کنند، برخورد جدی شود.

محمدی با بیان اینکه برخورد قوه قضائیه با مفسدین فی الارض باید استمرار پیدا کند، اظهار داشت: رویکرد قوه قضائیه در برخورد با مفسدین اقتصادی رویکرد مثبتی است، این برخورد‌ها بدون اغماض و با همه کسانی که در نظام اقتصادی اخلال ایجاد می‌کنند، استمرار پیدا کند.
 
کد مطلب: 68704
زمان انتشار: شنبه 26 آبان 1397 - 15:48:15
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-4

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی