به روز شده: 1 ساعت و 54 دقیقه قبل
کد مطلب: 69117
زمان انتشار: یکشنبه 11 آذر 1397 - 14:35:08

نگهبان یک کلیسا در آمریکا به ۱۴ کودک تجاوز کرد!

نگهبان یک کلیسا در آمریکا به ۱۴ کودک تجاوز کرد!
کودکان  - ویدئو‌های امنیتی یک کلیسا در ایالت کارولینای جنوبی نشان می‌دهد نگهبان این کلیسا که هفته گذشته دستگیر شده ۱۴ کودک را مورد آزارجنسی قرار داده است.

به گزارش میزان، ویدئو‌های امنیتی یک کلیسا در ایالت کارولینای جنوبی نشان می‌دهد نگهبان این کلیسا که هفته گذشته دستگیر شده ۱۴ کودک را در این کلیسا مورد آزار جنسی قرار داده است.

یکی از وکلای کیفرخواست علیه این فرد گزارش داده که این جوان ۲۸ ساله طی ۹۰ روز گذشته ۱۳ کودک را در سرویس‌های بهداشتی کلیسا مورد آزار جنسی قرار داده است.

این وکیل ابراز نگرانی کرده که احتمالا تعداد قربانیان بیشتر از این تعداد است.

«جاکوب روبرت لی هازلت» ۲۸ ساله یکشنبه هفته گذشته به اتهام اولیه آزار جنسی علیه یک کودک ۳ ساله در کلیسا بازداشت شده و روز چهارشنبه یک کیفرخواست قانونی او را متهم به آزار جنسی علیه ۱۳ کودک دیگر کرد.

محتویات این کیفرخواست نشان می‌دهد که ظاهرا کارکنان کلیسا ویدئوی ضبط شده به وسیله دوربین‌های مدار بسته را مورد بررسی قرار نداده‌اند تا اینکه والدین این کودکان ضمن ابراز نگرانی در این باره اقدام به پیگیری موضوع کرده‌اند.

«جاشوا اسلاوین»، وکیل این پرونده می‌گوید: قربانیان زیادی وجود دارند و ما تنها ۱۴ مورد در طول ۹۰ روز را می‌دانیم.

بر اساس اعلام اسلاوین، جاکوب روبرت از ماه مارس فعالیت خود را به صورت داوطلبانه در این کلیسا آغاز کرده و مسئول نگهداری از کودکان ۳ تا ۴ سال در اتاقی مخصوص در این کلیسا بوده است.

جاشوا اسلاوین ضمن بیان این مطلب که روبرت پیش از این در کلیسا‌های دیگر نیز فعالیت داشته ابراز نگرانی کرده که احتمالا قربانیان بسیار زیادی در کارولینا وجود دارند.

طی ماه‌های گزارش‌های زیادی از آزار و سوء استفاده جنسی در کلیسا منتشر شده تا جایی که این رسوایی‌های جنسی انتقادات بسیاری را در سراسر جهان علیه کلیسای کاتولیک و مقامات آن به همراه داشته است.

موضوع رسوایی جنسی کلیسا و مقامات آن تنها محدود به این ماجرا نبوده و ماه آگوست نیز مقامات پنسیلوانیا گزارشی منتشر کردند که شامل لیستی از ۳۰۰ کشیش متهم به سوء استفاده جنسی و تلاش کلیسای کاتولیک برای مخفی کردن این موضوع به مدت چند دهه است.

کد مطلب: 69117
زمان انتشار: یکشنبه 11 آذر 1397 - 14:35:08
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6-3

دیگر مطالب