به روز شده: 11 ساعت و 21 دقیقه قبل
کد مطلب: 69191
زمان انتشار: سه شنبه 13 آذر 1397 - 12:22:44

بازدید رئیس کل دادگستری زنجان از یکی از مراکز توانبخشی معلولان

قوه قضائیه  - حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی به مناسبت روز جهانی معلولان با حضور در یکی از مراکز توانبخشی معلولان زنجان از این مجموعه بازدید کرد.

به گزارش میزان، حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی به مناسبت روز جهانی معلولان با حضور در یکی از مراکز توانبخشی معلولین زنجان  از این مجموعه بازدید کرد.

وی در دیدار با مدیر کل بهزیستی استان زنجان و کارکنان این مرکز ضمن تشکر از تلاش‌های صورت گرفته در این مرکز گفت: خدمت به این افراد باقیات و صالحات می‌باشد و ما مسئولان بایستی در جهت حل مشکلات این افراد تلاش مضاعف کنیم و زمینه را برای خدمات زیبنده به یک انسان فراهم نماییم.

رئیس کل دادگستری استان زنجان افزود: کار شما متفاوت‌تر از کار و فعالیت سایر مجموعه هاست، چرا که با افرادی که از معلولیت رنج می‌برند کار می‌کنید.

وی خاطر نشان کرد: این تکلیف و وظیفه حکومت است محل و امکانات مناسب را برای این گونه افراد فراهم کند تا آن‌ها به غیر از مشکلی که دارند درد و رنج دیگری نداشته باشند.

رئیس کل دادگستری استان زنجان در ادامه افزود: این افراد هیچ پناهی ندارند و پناه آن‌ها مسئولین است و لذا تکلیف همه ماست تا در کمترین زمان ممکن نسبت به حل مشکلات این عزیزان قدم‌های محکمی بر داریم.

حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی تاکید کرد: با توجه به اینکه معلولیت برای این افراد به یک محدویت تبدیل شده است و ما مسولان وظیفه و تکلیف شرعی و قانونی داریم در جهت حل مشکلات این افراد ناتوان و نیازمند قدم‌های موثری برداریم.

در پایان این بازدید رئیس کل دادگستری استان با توجه به وضعیت نامناسب محل بازدید و اسکان نامناسب معلولین به مدیر کل اداره بهزیستی استان دستور داد تا در اسرع وقت نسبت به جابجایی افراد به مکان مناسبتر اقدام کند.

کد مطلب: 69191
زمان انتشار: سه شنبه 13 آذر 1397 - 12:22:44
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-1

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی