به روز شده: 5 ساعت و 33 دقیقه قبل
کد مطلب: 69389
زمان انتشار: چهارشنبه 21 آذر 1397 - 08:31:54

معاون هماهنگ کننده ارتش: تحریم‌ها کوچکترین خللی در پیشرفت‌های دفاعی ایجاد نکرده‌اند

معاون هماهنگ کننده ارتش: تحریم‌ها کوچکترین خللی در پیشرفت‌های دفاعی ایجاد نکرده‌اند
حقوق بشر  > ایران  - معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: پیشرفت‌های دفاعی جمهوری اسلامی ایران با سرعت زیادی در حال رقم خوردن است و تحریم‌های دشمنان کوچکترین خللی در این پیشرفت‌ها ایجاد نکرده‌اند.

به گزارش میزان، امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران ۴۰ سال است که از سوی آمریکا تحریم شده و ما هیچ هراسی از این تحریم‌های ظالمانه نداریم.

وی افزود: پیشرفت‌های دفاعی جمهوری اسلامی ایران با سرعت زیادی در حال رقم خوردن است و تحریم‌های دشمنان کوچکترین خللی در این پیشرفت‌ها ایجاد نکرده‌اند.
معاون هماهنگ‌کننده ارتش با بیان اینکه امروز در نیروی دریایی به سطحی رسیده‌ایم که می‌توانیم تجهیزاتمان را به‌روز، نگهداری و نیازسنجی کرده و امکانات مورد نیاز را متناسب با نوع ماموریت در عرصه دریا طراحی کنیم، تاکید کرد: تجهیزات پیشرفته نیروی دریایی ارتش که از ۱۲ سال گذشته تا امروز تولید شده‌اند، نمونه‌هایی از شکست راهبرد تحریم ملت ایران هستند.

امیر سیاری با اشاره به ساخت ناوشکن‌های پیشرفته در نیروی دریایی ارتش طی سالیان اخیر گفت: نیروی دریایی ارتش در سال  ۸۵ علی‌رغم تمام فشار‌هایی که از تحریم تحمل می‌کرد، با خلاقیت جوانان و متخصصین خود توانست ناو «جوشن» را بسازد و در سال ۸۸ نیز شناور «درفش» و ناوشکن «جماران» به را ناوگان خود الحاق کند و بعد از آن نیز در سال‌های ۹۳ و ۹۶ ناوشکن‌های «دماوند» و «سپر» را به ناوگان شمال خود الحاق کند.

کد مطلب: 69389
زمان انتشار: چهارشنبه 21 آذر 1397 - 08:31:54
همچنین در ارتباط با این مطلب:
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+3

دیگر مطالب