به روز شده: 4 ساعت و 41 دقیقه قبل
کد مطلب: 69404
زمان انتشار: چهارشنبه 21 آذر 1397 - 11:50:00

کاهه خبر داد: افتتاح مجتمع ویژه نیابت قضایی در دادسرای قم

قوه قضائیه  -  دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم از افتتاح مجتمع ویژه نیابت قضایی در دادسرای این استان خبر داد و گفت: در راستای تخصصی کردن شعبات، احیای حقوق عامه، صیانت از حقوق مراجعین، تکریم ارباب رجوع، جلوگیری از اطاله دادرسی و تسریع و تسهیل بخشیدن به اجرای نیابت‌ها این مجتمع راه اندازی شده است.

به گزارش میزان، مهدی کاهه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم از تشکیل واحد ویژه نیابت قضایی در دادسرای عمومی و انقلاب قم خبر داد.

وی در این رابطه اظهار کرد: دادستانی قم در راستای تخصصی کردن شعبات و احیای حقوق عامه، صیانت از حقوق مراجعین و تکریم ارباب رجوع، جلوگیری از اطاله دادرسی، تسریع و تسهیل بخشیدن به اجرای نیابت‌ها، تعامل سازنده با مراجع قضایی سراسر کشور، نظارت بر اجرای فوری و دقیق نیابت‌ها و... اقدام به راه اندازی و تاسیس واحد ویژه نیابت قضایی کرده است.

این مقام قضایی ادامه داد: نیابت‌های واصله در ابتدا به معاونت ارجاع تحویل و حسب مورد به یکی از شعب تخصصی مجتمع نیابت ارجاع و پس از ثبت در واحد ثبت متمرکز، به شعب جهت اقدام ارسال می‌گردد.

کاهه در پایان گفت: دادسرای قم در نظر دارد تا با ارتقاء عملکرد توام با کاهش نرخ زمان اقدام و نهایتا سرعت بخشیدن به ارسال پاسخ به مراجع معطی نیابت، گامی مهم در دستیابی به عدالت هرچه بیشتر را در قم اجرایی کند.

کلید واژه: قوه قضائیه - دادسرا
کد مطلب: 69404
زمان انتشار: چهارشنبه 21 آذر 1397 - 11:50:00
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-1

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی