به روز شده: 4 ساعت و 40 دقیقه قبل
کد مطلب: 69424
زمان انتشار: چهارشنبه 21 آذر 1397 - 17:11:51

فرمانده نزاجا: دشمن اگر دست به حرکت احمقانه بزند طومارش را درهم خواهیم پیچید

فرمانده نزاجا: دشمن اگر دست به حرکت احمقانه بزند طومارش را درهم خواهیم پیچید
حقوق بشر  > ایران  -  فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه امروز هیچ خطری نظام را تهدید نمی‌کند و اگر ما در مرز مستقر شدیم به دلیل بالا بردن ضریب امنیت ملی است، گفت: دشمن می‌داند اگر دست به حرکت احمقانه بزند در کسری از زمان طومار عمر ننگینش را درهم خواهیم پیچید.

به گزارش میزان، امیر سرتیپ کیومرث حیدری امروز چهارشنبه ۲۱ آذر در مراسم تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق نزاجا در جنوب شرق کشور طی سخنانی با گرامیداشت یاد بیش از ۶ هزار شهید استان کرمان، گفت: خوشحالم در استانی قدم می‌گذارم که دلاوری بی مانند و فاتحی بی نظیر، چون سردار قاسم سلیمانی را پرورش داده است.

وی، ولی فقیه را نعمت عظمای الهی یاد کرد و گفت: این نعمت نماد اصلی صراط مستقیم است که به یمن وجود مبارک معظم‌له، ما در صراط مستقیم هستیم و ادامه این راه بستگی به جوهره وجودی خودمان دارد.

امیرسرتیپ حیدری با بیان اینکه به برکت وجود ولایت، پیچ‌های تاریخی متعدد در تکامل این انقلاب تا رسیدن به صاحب الامر طی شده است افزود: امروز انسان‌ها به حکم فطرت اسلامی به دنبال آزادی هستند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش رمز تمام توفیقات نظام را تبعیت از ولایت دانست و گفت: میوه‌های درخت تنومد ۴۰ ساله انقلاب اسلامی ایران، رهایی مردم عراق و سوریه و ان شاءالله یمن و بحرین خواهد بود؛ امروز ماموریت ما این است با بذل جان و سر، در رکاب، ولی امر مسلمین باشیم و از این اقتدار به دست آمده، پاسداری کنیم.

وی با اشاره به تغییر ماهیت نیروی زمینی ارتش و ورود این نیرو به عرصه جدید دفاعی افزود: نیروی زمینی ارتش از آن نیروی سنتی گذشته که در ذهن آحاد جامعه بود، با هدایت‌های پیامبرگونه فرمانده معظم کل قوا عبور کرده و اکنون نیرویی متحرک، مهاجم و پرقدرت، ساختار جدیدی تجربه می‌کند.

سرتیپ حیدری اضافه کرد: امروز همه یکان‌ها نزاجا تبدیل به یگان‌های متحرک شده، تیم‌های واکنش سریع شکل گرفته و یکان‌های تخصصی مقتدر مهاجم اثر گذار در صحنه امنیت و دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی حضور داشته و ماموریت مراقبت ار مرز‌های غرب و شرق را به عهده دارند.

وی با با بیان اینکه امروز هیچ خطری نظام را تهدید نمی‌کند و اگر ما در مرز مستقر شدیم به دلیل بالا بردن ضریب امنیت ملی است، گفت: دشمن می‌داند اگر دست به حرکت احمقانه بزند در کسری از زمان طومار عمر ننگینش را درهم خواهیم پیچید.

در این مراسم از خدمات امیر «نادر علیدوست» فرمانده قبلی قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق نزاجا تجلیل و امیر «مهدی معمارباشی» به عنوان فرمانده جدید معرفی شد.

 
کد مطلب: 69424
زمان انتشار: چهارشنبه 21 آذر 1397 - 17:11:51
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+3

دیگر مطالب