به روز شده: چند لحظه قبل
کد مطلب: 69689
زمان انتشار: دوشنبه 3 دی 1397 - 09:13:36

تشریح جزئیات طرح ساماندهی زنان معتاد متجاهر

 تشریح جزئیات طرح ساماندهی زنان معتاد متجاهر
زنان  - معاون توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور از اجرای طرح جمع آوری و ساماندهی زنان معتاد متجاهر در تهران خبر داد و گفت: این طرح با مشارکت بهزیستی و نیروی انتطامی اجرا می‌شود و شهرداری تهران به دلیل نداشتن پول از همکاری در این طرح سربازد.

به گزارش تسنیم، فرید براتی سده با اشاره به اجرای طرح ساماندهی زنان متعاد متجاهر در تهران اظهار کرد: این طرح از اول دی با همکاری سازمان بهزیستی کشور و نیروی انتظامی آغاز شده است.

وی تصریح کرد: بر اساس این طرح نیروی انتظامی به پاتوق های زنان معتاد در مناطق و محلات تهران سرکشی کرده و آنها را جمع‌آوری و به مراکز درمان اقامتی در 5 نقطه از شهر تهران منتقل می‌کند.

معاون توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور بیان کرد: در طرح اشاره شهرداری تهران هیچ گونه همکاری را نداشته است و مسئولان مربوطه در این نهاد اعلام کرده‌اند که اعتباری برای انجام این طرح ندارند.

براتی سده گفت: زنانی که به این مراکز ارجاع داده می شوند 3 تا 6 ماه در این مراکز درمان و نگهداری می‌شوند ضمن این‌که باید تدابیری نیز برای بعد از ترخیص آنها در نظر گرفته شود که در این زمینه امیدواریم ستاد مبارزه با مواد مخدر و وزارت کشور به وظایف خود عمل کنند.

 

کد مطلب: 69689
زمان انتشار: دوشنبه 3 دی 1397 - 09:13:36
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+1

دیگر مطالب