به روز شده: 4 ساعت و 51 دقیقه قبل
کد مطلب: 69750
زمان انتشار: سه شنبه 4 دی 1397 - 15:16:02

فرمانده نیروی انتظامی: استفاده از تجارب دوران دفاع مقدس امری ضروریست

بیداری اسلامی  - فرمانده ناجا بر لزوم بهره گیری از تجارب دوران دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: فرماندهان ناجا باید اخلاق، منش و رفتار رزمندگان دوران دفاع مقدس را الگوی کار خود قرار داده و آن را ترویج و گسترش دهند.

به گزارش پایگاه اطاع رسانی ستاد حقوق بشر، سردار "حسین اشتری" در کلاس درس تجزیه و تحلیل دفاع مقدس در دانشکده فرماندهی و ستاد دانشگاه علوم انتظامی امین با تاکید بر اینکه انتقال تجربیات و فرهنگ دفاع مقدس به نفع جامعه است، اظهار داشت: باید این فرهنگ همواره زنده نگه داشته شود و در سطح ناجا گسترش یابد.

وی با اشاره به حساسیت و گستردگی مأموریت‌ها در ناجا استفاده از تجارب دوران دفاع مقدس را امری ضروری دانست و تصریح کرد: فرماندهان ناجا باید اخلاق، منش و رفتار فرماندهان و رزمندگان دوران دفاع مقدس را الگوی کار خود قرار داده و آن را ترویج و گسترش دهند.

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اثربخشی درس دفاع مقدس در پیشبرد اهداف سازمانی و تقویت روحیه جهادی گفت: درس دفاع مقدس به دلیل داشتن فرهنگ غنی دینی، معنوی و تجارب بسیار می‌تواند به پیشبرد اهداف سازمانی کمک شایانی کند و فرماندهان و کارکنان باید این علوم را فراگرفته و در راستای کار خود به کار گیرند.

وی در ادامه به بررسی پیامد‌ها و دستاورد‌های هشت سال دفاع مقدس پرداخت و بیان کرد: تحکیم وحدت ملی، تقویت روحیه جهادی، خود باوری، اعتماد به نفس و پیشرفت در عرصه‌های اقتصادی، نظامی و دفاعی، از جمله دستاورد‌های دفاع مقدس است.

سردار اشتری از آثار جشنواره ناجیا نمان که برای اولین بار در سطح ناجا، توسط سازمان نشر معارف و تجارب انتظامی و دفاع مقدس ناجا با همکاری سازمان‌ها و نهاد‌های درونی و بیرونی برگزار شد، بازدید کرد.

کلاس درس تجزیه و تحلیل دفاع مقدس با حضور رئیس گروه علمی دفاع مقدس در دانشکده فرماندهی و ستاد دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار شد.

کد مطلب: 69750
زمان انتشار: سه شنبه 4 دی 1397 - 15:16:02
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-3

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین