به روز شده: 56 دقیقه قبل
کد مطلب: 69793
زمان انتشار: چهارشنبه 5 دی 1397 - 13:17:37

بت‌کلیا: ایران نماد حقوق بشر، امنیت و آرامش برای اقوام و ادیان توحیدی است

بت‌کلیا: ایران نماد حقوق بشر، امنیت و آرامش برای اقوام و ادیان توحیدی است
اقلیت ها  - نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی گفت: مدعیان دروغین حقوق بشر چشم هایشان را باز کنند و پنبه ها را از گوش هایشان در بیاورند تا زندگی مسالمت آمیز اقوام و ادیان توحیدی در ایران را ببینند.

به گزارش ایرنا، «یوناتن بت کلیا» روز سه شنبه در آیین دیدوبازدید آشوریان ارومیه همزمان با آغاز سال نو میلادی که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، افزود: کاش این مدعیان دموکراسی که چشم ها و گوش هایشان را بسته اند، اینجا بودند و صحبت های مسوولان عالیقدر نظام و پیام استاندار فرهیخته آذربایجان غربی را می شنیدند و مرا خوراک تبلیغاتی خودشان قرار نمی دادند.
وی با تاکید بر اینکه ایران نماد حقوق بشر، امنیت و آرامش برای اقوام و ادیان توحیدی است، اظهار داشت: این شیوه و روش زندگی را عیسی مسیح(ع) به ما یاد داده است؛ همان مسیحی که قرآن احترام خاصی برایش قائل است و امروز مسلمانان کشورمان به هر طریق ممکن میلادش را به ما تبریک گفتند.
نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در خانه ملت با اشاره به اینکه رییس جمهوری هم در آیین تقدیم بودجه به مجلس این میلاد خجسته را تبریک گفتند، اضافه کرد: ما در ایران نه تافته جدایافته ایم و نه باهم دشمن هستیم بلکه باهم برادریم و در کنار هم زندگی می کنیم.
وی افزود: افتخار من به عنوان یک مسیحی آشوری این است که آشوریان در سنگر انقلاب شهید داده اند و جوانان ما در دوران قبل از انقلاب در تهران و در دفاع مقدس جان خود را فدا کرده اند.
نماینده آشوریان ایران ادامه داد: خودم را از هر ایرانی، ایرانی تر می دانم و این افتخار هم کیشان، هم دینان و برادران و خواهران من است.
«سیدعباس صالحی»، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم در این آیین با تاکید بر اینکه ایران بت پرستی و شرک را به خود ندیده است، گفت: این سرزمین گاهواره ادیان توحیدی به شمار می رود و تا پایان نیز چنین خواهد بود.
نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی قبل از سخنرانی متن پیام تبریک رییس مجلس شورای اسلامی به مناسبت میلاد عیسی مسیح (ع) را قرائت کرد.

کد مطلب: 69793
زمان انتشار: چهارشنبه 5 دی 1397 - 13:17:37
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+3

دیگر مطالب