به روز شده: 5 ساعت و 5 دقیقه قبل
کد مطلب: 69980
زمان انتشار: سه شنبه 11 دی 1397 - 10:07:33

تشریح برنامه‌های ویژه شورا‌های دانش آموزی به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب

تشریح برنامه‌های ویژه شورا‌های دانش آموزی به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب
کودکان  - مدیرکل فرهنگی هنری، اردو‌ها و فضای پرورشی گفت: در دهه فجر امسال به مناسبت پیروزی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران برنامه ویژه‌ای به نام آیینه زمان اجرا خواهد شد این برنامه در حوزه زندگی امام است و موضوعش زندگی به سبک روح الله است.

به گزارش میزان، علی رمضانی درباره اقدامات شورای های دانش آموزی در چهلمین سالگرد انقلاب بیان کرد: در دهه فجر امسال به مناسبت پیروزی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران برنامه ویژه‌ای به نام آیینه زمان اجرا خواهد شد این برنامه در حوزه زندگی امام است و با عنوان زندگی به سبک روح الله است.

وی درباره شیوه اجرای برنامه آیینه زمان به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران اضافه کرد: دبیرخانه‌ی این جشنواره در قم است. دانش آموزان در حوزه‌های مختلف فرهنگی هنری در این جشنواره شرکت می‌کنند. دانش آموزان در این برنامه نگاه خود درباره امام و زندگی ایشان را می‌گویند. مسئولیت این برنامه به شورا‌های دانش آموزی مدرسه و کانون‌های فرهنگی تربیتی سراسر کشور محول شده است.

مدیرکل فرهنگی هنری، اردو‌ها و فضای پرورشی افزود: دخالت شورای‌های دانش آموزی در این امر به این جهت است که اولا این شورا‌ها ظرفیت ویژه‌ای که دارند و ثانیا با زندگی حضرت امام خمینی (ره) آشنا شوند در این امر دخیل شده اند. این امر یک اقدام بسیار موثر است و این جشنواره فرهنگی هنری در مدارس از تاریخ اول آذر شروع شده است و اطلاع رسانی آن نیز انجام شده است. جشنواره فرهنگی هنری یک کار مشترک با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام است.

رمضانی افزود: بخشنامه‌ی اجرای این جشنواره به سراسر کشور ارسال شده است به این صورت که از ابتدای سال تحصیلی تا سالگرد حضرت امام برنامه‌های متنوع شاد در مدرسه برگزار می‌شود.

کد مطلب: 69980
زمان انتشار: سه شنبه 11 دی 1397 - 10:07:33
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+1

دیگر مطالب