به روز شده: 5 ساعت و 1 دقیقه قبل
کد مطلب: 69989
زمان انتشار: سه شنبه 11 دی 1397 - 11:29:31

صنعا برنامه جهانی غذا را به خرید غذای فاسد برای یمن متهم کرد

صنعا برنامه جهانی غذا را به خرید غذای فاسد برای یمن متهم کرد
حقوق بشر  > جهان  - رئیس کمیته عالی انقلاب یمن در اظهاراتی برنامه جهانی غذا را به هدر دادن مبلغ بالایی پول به منظور خرید میزان زیادی غذای فاسد برای این کشور متهم کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره، محمد علی حوثی، رئیس کمیته عالی انقلاب یمن، برنامه جهانی غذا را به وارد کردن غذای فاسد به این کشور متهم کرد.

او با ابراز تعجب از ادعای اخیر مدیر اجرایی برنامه جهانی غذا در متهم کردن جنبش انصالله به دستکاری فهرست دریافت‌کنندگان کمک‌های غذایی، گفت: مدیر اجرایی برنامه جهانی غذا در حالی تهدید به توقف ارسال کمک به مردم یمن کرده است که ما بار‌ها به این نهاد اعلام کرده‌ایم که آمادگی داریم اسامی همه افرادی را که در مورد آن‌ها سوء‌ظن وجود دارد، تقدیم کنیم ضمن اینکه مدیر اجرایی برنامه جهانی غذا افرادی را به طور کلی و مبهم مورد اتهام قرار داده، اما هیچ نشانه و مشخصات دقیقی برای اثبات ادعا‌های خود ارائه نکرده است.

این مقام یمنی همچنین اعلام کرد: ما تصاویر ویدئویی مربوط به دادن کمک‌ها را در اختیار داریم و آماده ارائه آن هستیم.

حوثی در همین حال تصریح کرد برنامه جهانی غذا مسئول هدر دادن مبلغ بالایی پول به سبب خرید میزان زیادی غذای فاسد است که قرار بود وارد یمن شود.

شایان ذکر است، پیش از این مدیر اجرایی برنامه جهانی غذا در سخنانی، کسانی که آنان را مقامات جنبش انصارالله خواند، متهم کرد که در فهرست دریافت‌کنندگان کمک‌های غذایی دستکاری می‌کنند.

کلید واژه: یمن - انصارالله یمن
کد مطلب: 69989
زمان انتشار: سه شنبه 11 دی 1397 - 11:29:31
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-4

دیگر مطالب