به روز شده: 4 ساعت و 55 دقیقه قبل
کد مطلب: 70105
زمان انتشار: یکشنبه 16 دی 1397 - 11:47:22

برخورد قانونی با ۲۰۰ سرویس مدرسه فاقد استاندارد

کودکان  - مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با تاکید بر لزوم ثبت نام اطلاعات کامل راننده و خودرو در سامانه سرویس مدارس در دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی، گفت: براساس نظارت‌های صورت گرفته توسط سازمان تاکسیرانی و پلیس راهور در آذرماه امسال، با ۲۰۰ خودرو سرویس مدرسه که فاقد علائم و استاندارد‌های لازم بوده اند، برخورد شده است.

به گزارش میزان، یازدهمین جلسه کارگروه ماده ۱۸ سرویس مدارس با حضور مدیرعامل سازمان تاکسیرانی، وفایی نماینده شورای مرکزی انجمن اولیاء و مربیان شهر تهران، خوش قدم رئیس انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش شهر تهران و ستوان یکم نصیرمولا نماینده پلیس راهور به میزبانی سازمان تاکسیرانی تهران برگزار شد.

علیرضا قنادان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی در جلسه این کارگروه با اشاره به اینکه ۱۸ هزار خودرو اعم از تاکسی و خودروی شخصی، خدمات سرویس مدرسه را ارائه می‌دهند، عنوان کرد: تمامی خودرو‌های سرویس مدارس باید دارای برچسب باشند و اطلاعات کامل خودرو و راننده باید در سامانه سرویس مدارس در دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی ثبت شود، در غیراینصورت با متخلفان به صورت قانونی برخورد و با همکاری آموزش و پرورش و مدیران مدارس از ادامه فعالیت آن‌ها جلوگیری می‌شود.

وی گفت: پیمانکاران سرویس مدارس دارای مجوز، به هیچ عنوان مجاز نیستند از رانندگان و خودرو‌هایی استفاده کنند که فاقد استاندارد‌های لازم بوده و در سامانه تاکسیرانی ثبت نشده اند. در صورت ملاحظه این موارد، پیمانکاران متخلف در جلسه آینده کارگروه ماده ۱۸ شناسایی و به هیات انضباطی پیمانکاران سرویس مدارس معرفی خواهند شد و درصورتی که تخلف محرز شود از ادامه همکاری جلوگیری خواهد شد.

کد مطلب: 70105
زمان انتشار: یکشنبه 16 دی 1397 - 11:47:22
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-1

دیگر مطالب