به روز شده: 6 ساعت و 17 دقیقه قبل
کد مطلب: 70201
زمان انتشار: سه شنبه 18 دی 1397 - 14:22:42

نماینده ولی فقیه در سپاه: تقابل انقلاب اسلامی و استکبار جهانی پایان ناپذیر است

نماینده ولی فقیه در سپاه: تقابل انقلاب اسلامی و استکبار جهانی پایان ناپذیر است
بیداری اسلامی  - نماینده ولی‌فقیه در سپاه، تقابل انقلاب اسلامی با استکبار جهانی را سنت الهی و پایان‌ناپذیر توصیف و تصریح کرد: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی طی ۴ دهه، پیوند امت با ولایت است.

به گزارش میزان، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه صبح امروز (سه شنبه ۱۸ دی) در همایش تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی، در جمع فرماندهان، مسئولین و پاسداران در ستاد فرماندهی کل سپاه، از انقلاب الهام‌بخش اسلامی به عنوان بزرگترین هدیه الهی برای ملت ایران یاد کرد و گفت: مهمترین و محوری ترین دستاورد انقلاب اسلامی تولد اسلام ناب محمدی(ص)، نفی حاکمیت های دروغین و طاغوتی و تحقق توحید و نظام ولایی است.

وی با برشماری شاخص های نظام ولایی اظهار کرد: انطباق کامل نظام ولایی با مبانی اعتقادی اسلام و تجلی بخشی توحید ربوبی ، هماهنگی و همسویی با فطرت انسان، عاملیت وحدت حقیقی، مایوس کردن دشمن از جمله مهم ترین شاخص های نظام ولایی است.

حاجی صادقی بزرگترین نعمت الهی برای بشریت را نعمت ولایت دانست و خاطرنشان کرد: رسالت نظام ولایی احیای جامعه اسلامی بود و در جامعه ولایی استعدادهای انسان رشد کرده، بارور شده و مردم سالاری به معنای واقعی نمود پیدا می کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه گفت: مدل حکومت دینی ما نظام ولایی است و ولایت فقیه مدل نظام ولایی در عصر غیبت است و انقلاب اسلامی با نابودی سلطه استکبار و با استقرار نظام ولایی جامعیت و کارآمدی دین را در اندیشه و عمل در عرصه های مختلف متجلی ساخت.

وی افزود: ۴۰ سالگی نظام ولایی با وجود همه دشمنی ها، توطئه ها و فتنه ها دستاوردی است که هیچ امتی تاکنون از آن برخوردار نبوده و منشأ دستاوردهای فراوان انقلاب در عرصه های دیگر نیز شده است، از این رو باید قدردان این نعمت بزرگ بوده و در راستای تحکیم و تقویت آن تلاش کنیم تا زمینه و بستر تحقق نهضت ظهور فراهم شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه یادآور شد: انقلاب اسلامی در طی ۴ دهه به رغم فراز و نشیب ها هیچگاه متوقف نشده و اینکه امروز استکبار جهانی اذعان به شکست برابر انقلاب اسلامی و گفتمان مقاومت دارد و شاخص‌های ابرقدرتی خود را از دست رفته می‌بیند متاثر از نظام ولایی و ولایتمداری امت است.

حاجی‌صادقی رمز ماندگاری انقلاب اسلامی را اتصال و پیوند امت و ولایت توصیف و تصریح کرد: امروز استکبار جهانی و دشمنان در صدد ایجاد خدشه در نقطه اتصال امت و ولایت هستند؛ آنچه موجب گذر از بحران ها و فتنه ها در طی چهار دهه گذشته شده است در پرتو ولایت مداری و پیوند امت با ولایت بوده است.

وی با بیان اینکه تقابل انقلاب اسلامی با استکبار جهانی به دلیل ویژگی‌های حق و باطلی پایان ناپذیر است گفت: تمام دشمنی های جبهه استکبار با انقلاب اسلامی و نظام ولایی به دلیل آن است که انقلاب زنده و بالنده بوده و مستکبران و ایادی آنها دریافته اند که با وجود این نظام الهام بخش و حرکت توفنده آن مرگ تدریجی آنها رقم خواهد خورد و محکوم به نابودی هستند.

نماینده ولی فقیه در سپاه در پایان استقامت و مقاومت را عامل غلبه بر مشکلات کاستی‌ها و توطئه های دشمنان عنوان و خاطرنشان کرد: مقاومت و تحمل مشکلات مصداق عمل صالح و مجاهدت در راه خداست که سعادت دنیوی و اخروی و امید و نشاط نسبت به آینده را به همراه خواهد داشت.

کد مطلب: 70201
زمان انتشار: سه شنبه 18 دی 1397 - 14:22:42
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+3

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین