به روز شده: 29 دقیقه قبل
کد مطلب: 70218
زمان انتشار: چهارشنبه 19 دی 1397 - 08:53:24

حماس از بازداشت 45 جاسوس صهیونیستی خبر داد

 حماس از بازداشت 45 جاسوس صهیونیستی خبر داد
حقوق بشر  > جهان  -  وزارت کشور و امنیت ملی حماس مستقر در نوار غزه سه شنبه شب از بازداشت 45 فلسطینی به اتهام همکاری و جاسوسی برای رژیم صهیونیستی خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری فلسطین الیوم، این افراد در خصوص پرونده مربوط به عملیات «حد السیف» در شرق استان خان یونس در جنوب نوار غزه بازداشت شدند.
وزارت کشور و امنیت ملی حماس همچنین بخشی از اعترافات شماری از فلسطینی هایی که با اسرائیل همکاری داشتند و جاسوس صهیونیست ها بودند، پخش کرد.
این وزارت خانه همچنین اعلام کرد، این مزدوران پس از عملیات نوامبر (آبان/آذرماه) گذشته ی یگان های ویژه اسرائیل به جنوب نوار غزه بازداشت شدند.
«ایاد البزم» سخنگوی وزارت کشور و امنیت ملی حماس به دنبال انتشار بخشی از اعتراف مزدوران اعلام کرد: این اعتراف حامل پیامی به اشغالگران و مزدوران آنهاست.
البزم گفت: این اقدام بیانگر آن است که مزدوران اشغالگران در نوار غزه در چنگ دستگاه های امنیتی فلسطینی هستند و توان خنثی سازی تمامی تحرکات آنان را دارند.
گروهی از کماندوهای ارتش رژیم صهیونیستی 20 آبان ماه گذشته به منطقه ای در شرق خان یونس حمله کرده و یکی از فرماندهان ارشد گردان های شهید عزالدین القسام را به شهادت رساندند.
درپی این یورش صهیونیست ها، مقاومت اسلامی نیز سرزمین های اشغالی را موشک باران کرد تا گستردگی و افزایش برد موشکی و توانمندی خود را یادآوری کند.
درپی قدرت نمایی موشکی گروه های مقاومت در نوار غزه و تسلیم ارتش تل آویو برای پذیرش آتش بس، دولت ائتلافی رژیم صهیونیستی به هم ریخت و کابینه نتانیاهو منحل شد.
دولت رژیم تل آویو، یک دولت ائتلافی متشکل از حزب لیکود (خود نتانیاهو)، اتحاد یهودیت تورانی، شاس، کولانو (همه ما)، خانه یهودی (هابیت هایهودی) و اسرائیل خانه ما (حزب لیبرمن وزیر جنگ مستعفی) بوده است.

کد مطلب: 70218
زمان انتشار: چهارشنبه 19 دی 1397 - 08:53:24
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6-1

دیگر مطالب