به روز شده: 1 ساعت و 1 دقیقه قبل
کد مطلب: 70226
زمان انتشار: چهارشنبه 19 دی 1397 - 09:14:34

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی فشافویه

قوه قضائیه  -  با حضور مدیر کل زندانهای استان مراسم تودیع و معارفه مدیر اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی فشافویه برگزار گردید .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از روابط عمومی اداره کل زندانهای استان تهران، مدیر کل زندانهای استان ضمن اشاره به رعایت حفظ حقوق شهروندی مددجویان در سطح زندانهای استان بر ابعاد مختلف جسمانی و روانی مددجویان محبوس در زندانها اشاره نمود و گفت : به هر صورت مددجویانی که در زندانها به سر می برند از جامعه آزاد بنا بر تشخیص صاحب نظران مراجع قضایی مطرود و از نوعی محرومیت مادی و معنوی رنج می برند و بازپروری و باز اجتماعی نمودن این طیف از جامعه کار سهل و آسانی نمی باشد ؛ و بر همین اصل بر همگان مبرهن است که شغل زندانبانی از مشاغل طاقت فرسا است .

مصطفی محبی در ادامه به نقش فضای مجازی و آگراندیسمان نمودن اخبار مربوط در زندانها توسط معاندین و مغرضین داخلی و خارجی پرداخت و ادامه داد : زندانهای استان تهران با توجه به جمعیت کیفری و نوع جرایم موجود غیر قابل مقایسه با سایر زندانهای استان های کشور می باشد که همواره از سوی اصحاب رسانه دارای جذابیت خبری بوده که این مساله مسئولین و کارکنان زندانهای استان را بر آن می دارد تا با حساسیت بیشتری به فعالیت های زندانبانی بپردازند .

وی زندانها را در هر زمان و مکانی  آبستن حوادث احتمالی دانست و افزود : مسئولین ستادی و اداری در رده های بالاتر بر اهمیت و مخاطره آمیز بودن پست های مختلف در زندانها واقف بوده و پیگیر مطالبات مشروع اداری و معیشتی آنان می باشند و این خطای فکری که مسئولین به چالش های کارمندان اداره متبوع خویش نمی پردازند را امری مردود دانست .

مدیر کل زندانهای استان تهران همچنین از زحمات و خدمات صورت گرفته در زمینه معتادان متجاهر (ماده ۱۶) توسط مسئولین ذی ربط در اردوگاه را بنا به اذعان بازدید کنندگان و مدعوین مطلوب دانست و نسبت به اقدامات صورت گرفته مراتب قدردانی خویش را از همکاران شاغل در این بخش اعلام نمود .

مصطفی محبی درحاشیه این  بازدید با تعدادی از همکاران و همچنین پرسنل وظیفه یگان حفاظت به صورت چهره به چهره با هدف رسیدگی به مشکلات آنان به گفتگو پرداخت و با بازگو نمودن شبانه روزی بودن فعالیت های زندانبانی بر بازدیدهای مکرر از اماکن مختلف تحت مسئولیت خویش و بر بکارگیری بصیرت شغلی مضاعف تاکید کرد.

در پایان محبی با تشکر از زحمات شمس زارع با اهداء حکم مسئولیت عباس اسکندری را به عنوان مدیر اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی فشافویه معارفه کرد .

 

کد مطلب: 70226
زمان انتشار: چهارشنبه 19 دی 1397 - 09:14:34
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+4

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی