به روز شده: 1 ساعت و 9 دقیقه قبل
کد مطلب: 70227
زمان انتشار: چهارشنبه 19 دی 1397 - 09:16:10

آیت الله شاهچراغی: مردم همواره در صف اول برنامه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار دارند

آیت الله شاهچراغی: مردم همواره در صف اول برنامه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار دارند
حقوق بشر  > ایران  - نماینده، ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه مردم همواره در صف اول برنامه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار دارند، تصریح کرد: در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی، روحانیت باید جلودار جشن‌های انقلاب اسلامی باشند.

به گزارش میزان، آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی، در جمع مسئولان حوزه علمیه سمنان و مدیران مدارس علمیه استان، با اشاره به چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی اظهار داشت: چهل‌سالگی انقلاب اسلامی از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و این چهل‌سالگی باید به‌عنوان یک جشن بزرگ تاریخی گرامی داشته شود.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه مردم همواره در صف اول برنامه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار دارند، تصریح کرد: در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی، روحانیت باید جلودار جشن‌های انقلاب اسلامی باشند.

وی با اشاره به راهکار‌های صیانت از انقلاب اسلامی افزود: امام خمینی (ره) در راستای حفاظت، صیانت و حراست از انقلاب اسلامی فرمودند: اول اینکه قوی باشید و احساس ضعف نکنید، دوم اینکه متکی به خدا باشید و تکیه‌گاه شما خداوند متعال باشد، سوم اینکه أَشِدَّاءُ عَلَی الْکفَّارِ رُحَمَاءُ بَینَهُمْ باشید و چهارم اینکه فرمودند: باهم باشید و دستتان در دست یکدیگر باشد و با وحدت به کشورتان آسیبی نمی‌رسد.

آیت‌الله شاهچراغی با بیان اینکه حوزه علمیه آدم ساز است، خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب به‌عنوان عالمان عامل و انقلابی و بصیر به‌تمام‌معنا از درون حوزه‌های علمیه برخاسته اند که ضروری است امروز نیز در حوزه‌های علمیه نسبت به تربیت طلاب عامل، انقلابی و بصیر و ولایتمدار اهتمام جدی شود.

کد مطلب: 70227
زمان انتشار: چهارشنبه 19 دی 1397 - 09:16:10
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+1

دیگر مطالب