به روز شده: چند لحظه قبل
کد مطلب: 70230
زمان انتشار: چهارشنبه 19 دی 1397 - 10:22:33

بررسی مطالبات ۶۸ نفر از شهروندان هرمزگانی در دیدار با رئیس کل دادگستری

قوه قضائیه  - در جریان برگزاری دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، مطالبات ۶۸ نفر از شهروندان مورد بررسی قرار گرفت و در خصوص هر یک، دستورات لازم صادر شد.

به گزارش میزان، در جریان برگزاری دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، مطالبات مطرح شده از سوی ۶۸ نفر از شهروندان مورد بررسی قرار گرفت و در خصوص هر یک دستورات لازم صادر شد.

بر اساس این گزارش، حجت الاسلام و المسلمین اکبری رئیس کل دادگستری استان هرمزگان به همراه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندرعباس و معاونین قضایی دادگستری استان با بررسی موردی مطالبات شهروندان نسبت به ارجاع هر درخواست به کارشناس مربوطه، صدور دستور و بیان ارشادات قضایی اقدام نمودند.
بر اساس این گزارش، از مجموعه ۶۸ پرونده رسیدگی شده از سوی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ۴۱ پرونده با موضوع حقوقی و ۲۷ پرونده با موضوع کیفری به صورت حضوری بررسی شد.

گفتنی است، جلسات دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در راستای عمل به سیاست‌های توسعه کمی و کیفی دادگستری هرمزگان، صیانت از حقوق شهروندی، اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و اعمال نظارت بر رسیدگی شایسته به اموراداری و قضایی شهروندان در روز‌های سه شنبه هر هفته برگزار می‌شود.

کد مطلب: 70230
زمان انتشار: چهارشنبه 19 دی 1397 - 10:22:33
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-4

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی