به روز شده: 13 ساعت و 6 دقیقه قبل
کد مطلب: 70464
زمان انتشار: جمعه 28 دی 1397 - 14:25:53

بیانیه جامعه رسانه ای انقلاب اسلامی در پی بازداشت ناعادلانه مرضیه هاشمی در آمریکا

 بیانیه جامعه رسانه ای انقلاب اسلامی در پی بازداشت ناعادلانه مرضیه هاشمی در آمریکا
حقوق بشر  > جهان  - در بیانیه جامعه رسانه‌ای انقلاب اسلامی آمده است: در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی بر کارنامه ستیز و دشمنی نظام سلطه بسرکردگی آمریکا با انقلاب اسلامی برگی دیگر افزوده شد.


در بیانیه جامعه رسانه‌ای انقلاب اسلامی که به واسطه بازداشت خبرنگار زن مسلمان مرضیه هاشمی منتشر شده است آمده است:

بسمه تعالی

در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی بر کارنامه ستیز و دشمنی نظام سلطه بسرکردگی آمریکا با انقلاب اسلامی برگی دیگر افزوده شد.

در اقدامی خلاف عرف و قانون، خبرنگار زن مسلمان مرضیه هاشمی که به قصد دیدار خانواده خود عازم کشور آمریکا گشته بود، بی هیچ دلیل و اتهامی بازداشت و زندانی شد و تا ۴۸ ساعت از سرنوشت او هیچ خبری نبود. با اولین تماس وی با خانواده مشخص شد که با این خبرنگار زن مسلمان توهین آمیز ترین برخوردها صورت گرفته است و در حال حاضر هم از شرایط او اطلاعی در دست نیست.

ما اهالی رسانه ضمن ابراز انزجار و اعتراض به چنین رفتار های خلاف شئون اخلاقی و انسانی و غیرقانونی با این خبرنگار مومن، آزاده و انقلابی خواستار آزادی فوری مرضیه هاشمی هستیم و از مسئولان مربوطه و در راس آن وزیر امور خارجه کشورمان می خواهیم که در اسرع وقت اقدامات قاطع و مقتضی را در جهت آزادی و احقاق حقوق انسانی و حرفه ای از این بانوی خبرنگار انقلابی معمول دارد.

پرونده ویژه پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر درباره بازداشت مرضیه هاشمی را اینجا بخوانید؛رسوایی مدعیان حقوق بشر در برخورد با آزادی بیان/این زن به کدامین گناه بازداشت شد؟

کد مطلب: 70464
زمان انتشار: جمعه 28 دی 1397 - 14:25:53
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6-2

دیگر مطالب