به روز شده: 1 ساعت و 5 دقیقه قبل
کد مطلب: 70662
زمان انتشار: یکشنبه 7 بهمن 1397 - 10:46:19

سازمان ملل: حمله صهیونیست ها به شمال قدس غیرقانونی و شوک آور است

حقوق بشر  > جهان  -  «نیکلای ملادینف» نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در روند صلح خاورمیانه شنبه شب، حمله شهرک نشینان اسرائیلی به روستای المغیر در شمال بیت المقدس را غیر قابل قبول و شوک آور دانست.

به گزارش ایرنا، ملادینف در صفحه رسمی اش در توئیتر نوشت: اسرائیل باید شهرک نشینانی که به این روستای واقع در کرانه باختری رود اردن یورش بردند، مجازات کند.

وی گفت: تل آویو باید مانع از اقدامات خشونت آمیز شهرک نشینان اسرائیلی شود و عاملان این حادثه را به دادگاه صالحه معرفی کند.

ملادینف یورش صهیونیست ها به روستای «المغیر» واقع در 15 کیلومتری شمال بیت المقدس را غیر قابل قبول خواند و گفت: همگان باید خشونت را محکوم و با تروریسم مبارزه کنند.

وزارت بهداشت فلسطین شامگاه شنبه از شهادت یک جوان فلسطینی و زخمی شدن 30 نفر دیگر در روستای المغیر در شمال شرق رام الله خبر داده است.

ماجرا زمانی روی داد که اهالی روستای المغیر در صدد برآمدند مانع ورود شهرک نشینان صهیونیست به محل سکونت خود شوند. به دنبال این اقدام، ارتش رژیم اشغالگر قدس به روی اهالی این روستا آتش گشود که در جریان آن یک شهروند شهید و 30 نفر دیگر زخمی شدند.

کد مطلب: 70662
زمان انتشار: یکشنبه 7 بهمن 1397 - 10:46:19
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-2

دیگر مطالب