به روز شده: 4 ساعت و 51 دقیقه قبل
کد مطلب: 70994
زمان انتشار: یکشنبه 21 بهمن 1397 - 10:14:26

بهره‌برداری از ۱۱۳ مدرسه با ۳۳۴ کلاس درس در سیستان و بلوچستان

بهره‌برداری از ۱۱۳ مدرسه با ۳۳۴ کلاس درس در سیستان و بلوچستان
کودکان  -  مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان، گفت:در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، ۱۱۳ مدرسه در قالب ۳۳۴ کلاس درس در سطح استان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش میزان، علیرضا راشکی با اعلام این خبر گفت: با افتتاح این تعداد مدرسه، ۲۱ هزار و ۲۸۰ مترمربع زیربنا به فضای آموزشی استان افزوده شد که بیش از ۱۰ هزار دانش آموز در سطح استان از آن بهره‌مند می‌شوند.

وی افزود: برای احداث این تعدا فضای آموزشی، ۳۶ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

راشکی با بیان اینکه ساخت مدارس در استان سیستان و بلوچستان پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، رشد قابل توجهی داشته است گفت: از ۴ هزار و ۹۳۴ مدرسه موجود در استان، ۳ هزار و ۳۳۵ مدرسه طی این چهل سال احداث شده است که ۶۸ درصد کل مدارس استان را شامل می‌شود که نشان از توجه نظام مقدس جمهوری اسلامی به توسعه فضا‌های آموزشی دارد.

از ۳۳۴ کلاس درس افتتاح شده، ۲۹۵ کلاس درس در قالب ۱۰۹ مدرسه با مشارکت خیرین مدرسه ساز احداث شده که این میزان مشارکت قابل توجهی است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان همچنین از آغاز ساخت ۱۰ مدرسه جدید دیگر با بیش از ۱۷۰ میلیارد ریال ریال اعتبار خبر داد و ابراز امیدواری کرد: این پروزه‌ها تا مهر ماه سال آینده به بهره‌برداری برسد.

کد مطلب: 70994
زمان انتشار: یکشنبه 21 بهمن 1397 - 10:14:26
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-2

دیگر مطالب