به روز شده: 14 ساعت و 50 دقیقه قبل
کد مطلب: 71021
زمان انتشار: دوشنبه 22 بهمن 1397 - 14:01:26

معاون اول قوه قضائیه : کوچکترین انحرافی از هدف اولیه شروع انقلابمان پیدا نکرده‌ایم

معاون اول قوه قضائیه : کوچکترین انحرافی از هدف اولیه شروع انقلابمان پیدا نکرده‌ایم
قوه قضائیه  - حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای در رابطه با شروط اتحادیه اروپا برای ایران، گفت: ما هیچ شرطی که با منافع و استقلال خودمان منافات داشته باشد را نمی‌پذیریم.

به گزارش میزان، حجت الاسلام و المسلمین محسنی‌اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: در چهل سال پیش معجزه‌ای در عصر حاضر واقع شد که آن نفس انقلاب اسلامی بود که همه ارکان شیاطین و سلطه گران را به لرزه  در آورد و یک انقلاب واقعی نه تنها در کشور ما و منطقه، بلکه به معنایی در دنیا ایجاد کرد.

وی افرود: بعد از گذشت چهل سال، دشمنان ما هر سال و بلکه هر ماه انتظار می‌کشند این انقلاب به شکست بینجامد و امروز که چهل سال گذشته است، می‌بینم که این معجزه استمرار دارد که این خود یک پیام مهم و بزرگی است که چهل سال از انقلاب گذشته است و کوچکترین انحرافی از هدف اولیه شروع انقلابمان پیدا نکرده‌ایم و در مقابل دشمنان آگاه هستیم و استقامت داریم.

معاون اول قوه قضاییه ادامه داد: مردم ما این پیام را امروز به همه مستکبران جهان و در راس آن آمریکا، ترامپ و امثال ترامپ می‌دهند که ما در مورد عزت، شرف، استقلال، ملیت و نظام و اسلام خود حاضر نیستیم در مقابل هیچ‌یک از تهدید‌ها و فشار‌ها کوتاه بیاییم.

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای افزود: فشار و ناراحتی هست؛ اما به دلیل استقلال، عزت، شرف، دفاع از انقلاب و اسلام در روز زمستانی و بارانی می‌بینید که مردم حضور پیدا کردند و با این احساسی که دارند علاوه بر اعلام وفاداری به ارزش‌ها، به یاوه گویی‌های دشمنان و مخصوصا آمریکا و اسراییل و امثال آن پاسخ می‌دهند.

وی در رابطه با شروط اتحادیه اروپا برای ایران، خاطرنشان کرد: ما هیچ شرطی که با منافع و استقلال خودمان منافات داشته باشد را نمی‌پذیریم و فرقی نمی‌کند که اروپا شرط بگذارد یا آمریکا.

معاون اول قوه قضاییه بیان داشت: از این غلط‌ها خیلی کردند و نتیجه نگرفتند و این هم مثل مقاطع قبلی است و قطعا ایران زیر بار حرف زور نخواهد رفت و یک پیام اساسی حضور مردم این است که ما زیر بار حرف زور نمی‌‎رویم.

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای بیان داشت: چه آمریکا و چه اروپا باشد که بخواهد زور بگوید ملت ایران زیر بار زور نمی‌رود و اهل منطق و فرهنگ است و هرچه در جهت منافع خودش و بشریت باشد می‌پذیرد و هرآنچه به ضرر منافع و مصالح کشورش باشد را نمی‌پذیرد.

کد مطلب: 71021
زمان انتشار: دوشنبه 22 بهمن 1397 - 14:01:26
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-4

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی
گفتگو
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری