به روز شده: 18 دقیقه قبل
کد مطلب: 71037
زمان انتشار: سه شنبه 23 بهمن 1397 - 08:24:21

فرمانده ناجا: هیچ اتفاق امنیتی در تهران پیش نیامد

فرمانده ناجا: هیچ اتفاق امنیتی در تهران پیش نیامد
حقوق شهروندی  -  فرمانده ناجا با بیان اینکه هیچ اتفاق امنیتی در تهران پیش نیامد، گفت:ان شاءالله این آمادگی و هوشیاری پلیس کماکان تا پایان سال حفظ شود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر ، سردار " حسین اشتری " در قرارگاه امام علی(ع) ویژه برگزاری مراسم راهپیمایی 22 بهمن ، با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و حضرت امام راحل و آرزوی سلامتی و توفیق برای فرماندهی کل قوا اظهار داشت : انصافا مردم حضور خوبی در جشن پیروزی انقلاب اسلامی پیدا کردند ؛ دشمنان به دنبال آن بودند تا انقلاب به چهل سالگی خود نرسد و در این مسیر تمامی اقدامات عملیاتی و تبلیغاتی پیچیده خود را بسیج کرده بودند اما امروز با هدایت مقام معظم رهبری  و حضور مردم ، تمامی این توطئه ها ،آرزوها و دسیسه ها نقش بر آب شد.

فرمانده ناجا ، ضمن تشکر از سردار " رحیمی " و همکارانش در مجموعه تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با تلاش های شما ، هیچ اتفاق امنیتی در تهران پیش نیامد ان شاءالله این آمادگی و هوشیاری کماکان تا پایان سال حفظ شود .

وی ادامه داد: همان مردمی که بیشترین فشار اقتصادی بر روی دوش آنهاست در راهپیمایی امسال شرکت کردند و دست از نظام و رهبری خود بر نداشته اند و نفرتشان نیز هر روز به دشمنان این نظام به ویژه آمریکا بیشتر شده است . در این میان هوشیاری تمامی نیروهای انتظامی و امنیتی یکی از دلخوشی های این مردم است که همیشه قدردان آن بوده و هستند و این یک افتخار و شاید بالاترین افتخار برای بنده و شماست .

سردار اشتری در خاتمه خاطرنشان کرد: خدا را باید شاکر باشیم که خدمتگزار این مردم هستیم و وظیفه داریم تا بیشترین خدمت را به این عزیزان انجام دهیم .

در ادامه سردار " رحیمی " اظهار داشت: قرارگاه امام علی(ع) ویژه دهه فجر سال 1397 از 12 بهمن ماه کار خود را آغاز کرد و تا زمان برگزاری مراسم یوم الله دهه فجر با برنامه ریزی و تشکیل جلسات منظم با دیگر سازمان ها و ارگان های درگیر در مراسم ، مقدمات برگزاری هرچه بهتر راهپیمایی 22 بهمن سال جاری را پیگیری می کردند .

طبق گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه با افزایش دو مسیر ، سال جاری شاهد انجام راهپیمایی در مسیرهای دوازده گانه در تهران بزرگ بودیم، افزود: برنامه اجرایی و عملیاتی پلیس تهران برای برگزاری مراسم راهپیمایی از دیشب و با پاک سازی مسیرهای دوازده گانه آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه بالغ بر 20 هزار نیرو در بخش های مختلف ترافیکی و انتظامی در این برنامه حضور داشتند ادامه داد: خدا را سپاسگزاریم که توفیق داد این نظم و آرامش را در چهل سالگی انقلاب شاهد باشیم و امیدواریم سربازان شایسته ای برای صاحب واقعی انقلاب، حضرت ولی عصر (عج) بوده و باشیم

کد مطلب: 71037
زمان انتشار: سه شنبه 23 بهمن 1397 - 08:24:21
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-2

دیگر مطالب
گفتگو
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری
اقتصاد دانش‌بنیان مبتنی بر پژوهش و تحقیقات است/ تحریم به اقتصاد دانش‌بنیان نمی تواند آسیب بزند
دبیر کمیسیون علمی، تحقیقاتی و فناوری هیأت دولت:
اقتصاد دانش‌بنیان مبتنی بر پژوهش و تحقیقات است/ تحریم به اقتصاد دانش‌بنیان نمی تواند آسیب بزند
علی محمد فلاح زاده