به روز شده: 1 روز و 8 ساعت و 46 دقیقه قبل
کد مطلب: 71058
زمان انتشار: سه شنبه 23 بهمن 1397 - 12:04:26

افتتاح بیستمین مرکز پرتو ویژه کودکان کار در پایتخت

افتتاح بیستمین مرکز پرتو ویژه کودکان کار در پایتخت
کودکان  - بیستمین مرکز پرتو ویژه کودکان کار در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران در منطقه ده افتتاح شد.

به گزارش میزان، در مراسم افتتاح مرکز پرتو منطقه ۱۰، محمدرضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، سهیلا صادق زاده شهردار منطقه ده، نجم الدین محمدی مدیرعامل سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران و جمعی از مدیران شهری حضور داشتند.

جوادی یگانه ضمن افتتاح این پروژه از بخش‌های مختلف مرکز پرتو بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه آموزش‌ها و مهارت آموزی‌ها به کودکان کار قرار گرفت.

وی با تشویق کودکان کار به فراگیری آموزش‌های لازم برای ورود به جامعه، هدایایی را به آنان اعطا کرد.

بر اساس این گزارش، پرتو از جمله مراکزی است که جهت مهارت آموزی به کودکان کار در پایتخت راه اندازی شده و هم اکنون ۲۰ مرکز در نقاط مختلف شهر تهران به آموزش این کودکان مشغول هستند که پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از جمله رویکرد‌های معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران است که در دوره جدید دنبال می‌شود.

در ادامه این برنامه جوادی یگانه، از واحد‌های مختلف معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ده شهرداری تهران بازدید کرد و با همکاران بخش‌های مختلف به گفتگو پرداخت.

همچنین معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در بوستان رضوان حضور یافت و ضمن قرائت فاتحه و ادای احترام به شهدای گمنام، به غبارروبی مزار شهدا پرداخت.

در این مراسم که با حضور جمعی از خانواده معظم شهدا برگزار شد، بنای یادمان دو شهید گمنام در این بوستان همزمان با دهه فجر کلنگ زنی شد که به زودی عملیات ساخت آن آغاز می‌شود.

کد مطلب: 71058
زمان انتشار: سه شنبه 23 بهمن 1397 - 12:04:26
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+3

دیگر مطالب