به روز شده: 3 ساعت و 8 دقیقه قبل
کد مطلب: 71607
زمان انتشار: یکشنبه 19 اسفند 1397 - 11:13:26

آیت الله یزدی: هجرت شیخ عیسی قاسم به قم نقطه آغاز پیروزی انقلاب بحرین خواهد بود

آیت الله یزدی: هجرت شیخ عیسی قاسم به قم نقطه آغاز پیروزی انقلاب بحرین خواهد بود
بیداری اسلامی  - رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: به مردم بحرین و شیخ عیسی قاسم بشارت می‌دهیم که هجرت ایشان به قم سرآغاز پیروزی مسلمانان بحرین خواهد بود، نمونه آن را در انقلاب اسلامی ایران نیز شاهد بودیم.

به گزارش میزان، آیت‌الله محمد یزدی شامگاه شنبه در مراسم تجلیل از آیت‌الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین که در جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد، اظهارداشت: ما مقدم شیخ عیسی قاسم را گرامی می‌داریم.

استاد حوزه علمیه قم افزود: اسلام در تاربخ ۱۴۰۰ ساله همیشه در برابر دشمن با تحمل مشقات دشمنی‌های مختلف روبرو بوده و امروز شیخ عیسی قاسم به کشوری تشریف آورده که اسلام در آن به حاکمیت رسیده است.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: عقیده شخصی من این است که در تاریخ هیچ زمانی نبوده که اسلام به این حدی که امروز در جهان مطرح است، مطرح بوده باشد و این مهم با زحمات امثال شیخ عیسی قاسم و سید حسن نصرالله و تمام مجاهدان حاصل شده است.

آیت‌الله یزدی خاطرنشان کرد: هدف از تشکیل این جلسه معظم، تجلیل از آیت الله شیخ عیسی قاسم به دلیل تحمل سختی‌های فراوان بوده و این مشکلات در هر انقلابی وجود دارد.

وی بیان کرد: جمعیت ایران نسبت به روز‌های نخست انقلاب، بیش از دو برابر شده و خوشبختانه شرایط علما و فضلا بهتر شده و دستگاه‌های حاکمه در اختیار اسلام هستند.

عضو فقهای شورای نگهبان بیان داشت: من افتخار دارم که به عنوان یکی از فقهای شورای نگهبان بر تصمیم‌گیری‌ها نظارت کنم تا قانونی بر خلاف اسلام تصویب نگردد.

آیت‌الله یزدی تاکید کرد: به مردم بحرین و شیخ عیسی قاسم بشارت می‌دهیم که هجرت ایشان به قم سرآغاز پیروزی مسلمانان بحرین خواهد بود، نمونه آن را در انقلاب اسلامی ایران نیز شاهد بودیم و در این انقلاب امام خمینی (ره) به کشور‌های مختلفی هجرت کردند و در نهایت انقلاب اسلامی پیروز شد و مطمئن هستم که زحمات شیخ عیسی قاسم به ثمر خواهد نشست.

کد مطلب: 71607
زمان انتشار: یکشنبه 19 اسفند 1397 - 11:13:26
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-1

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین