به روز شده: 1 ساعت و 39 دقیقه قبل
کد مطلب: 71671
زمان انتشار: سه شنبه 21 اسفند 1397 - 17:20:53

بهرامی: آماده اعمال تحول مورد تایید رهبر معظم انقلاب در دیوان عدالت اداری هستیم

بهرامی: آماده اعمال تحول مورد تایید رهبر معظم انقلاب در دیوان عدالت اداری هستیم
قوه قضائیه  - رئیس دیوان عدالت اداری از آمادگی این مجموعه برای اعمال تحول مورد تایید رهبری معظم انقلاب و اجرای برنامه تحولی مورد نظر ریاست جدید قوه قضائیه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر نقل از روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری از آمادگی این مجموعه برای اعمال تحول مورد تایید رهبری معظم انقلاب و اجرای برنامه تحولی مورد نظر ریاست جدید قوه قضائیه خبر داد.

وی در نطق پیش از دستور نشست هیات عمومی، ضمن تشکر از خدمات و زحمات آیت الله آملی لاریجانی در دوره تصدی ۱۰ ساله خود بر منصب ریاست دستگاه قضا، انتصاب آیت الله رئیسی را به ریاست قوه قضائیه تبریک گفت.

وی افزود: آیت الله رئیسی به دلیل سابقه طولانی که در دستگاه قضایی دارند، با مسائل مختلف قوه آشنا هستند و همان طور که در حکم رهبری معظم انقلاب هم آمده بود، موافقت معظم له با برنامه تحولی ارائه شده از سوی ایشان، از نکات بسیار حائز اهمیت است.

رئیس دیوان عدالت اداری در ادامه از آمادگی دیوان عدالت اداری برای تحقق این برنامه تحولی در این مجموعه خبر داد و با اشاره به اینکه مشکل اطاله دادرسی‌ها در دیوان تا حدود زیادی با همراهی و تلاش قضات بر طرف شده است، بر ضرورت پرداختن به کیفیت آراء تصریح کرد و گفت: ما در دیوان عدالت اداری باید همه تلاش خود را در بهبود کیفیت آراء به خرج دهیم و از جمله رویکرد تازه‌ای درباره اتقان آراء و ایجاد وحدت رویه داشته باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در پایان از تلاش‌های قضات برای تسریع در رسیدگی به پرونده‌ها و رفع مشکل اطاله دادرسی قدردانی کرد.

کد مطلب: 71671
زمان انتشار: سه شنبه 21 اسفند 1397 - 17:20:53
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+1

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی