به روز شده: 1 ساعت و 31 دقیقه قبل
کد مطلب: 71687
زمان انتشار: چهارشنبه 22 اسفند 1397 - 17:31:18

شمخانی: سال جدید سال پیروزی‌های جدید در داخل برای حل مشکلات مردم است

شمخانی: سال جدید سال پیروزی‌های جدید در داخل برای حل مشکلات مردم است
حقوق بشر  > ایران  -  دبیرشورای عالی امنیت ملی، گفت: به امیدخدا سال ۱۳۹۸،سال پیروزی‌های جدید در داخل برای حل مشکلات مردم و در منطقه برای تقویت و توسعه پیروزی محور مقاومت و آغازی مقتدرانه برای گام دوم انقلاب اسلامی است.

به گزارش میزان، امیر دریابان علی شمخانی در مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهدای بدر و خیبر که در حسینیه اعظم ثارالله ارومیه برگزار شد، گفت: خطه آذربایجان همواره پیشتاز دفاع از انقلاب و نظام بوده و در این‌ مسیر مقدس هزاران شهید و جانباز تقدیم کرده است. منشاء اصلی قدرت جمهوری اسلامی ایران فرهنگ مقاومت و شهادت است و از این رو مبانی و مظاهر این فرهنگ نورانی بیش از هر موضوع دیگری در معرض تهاجم و تخریب دشمنان قرار دارد.

وی افزود: جنگ اقتصادی و روانی دشمن را که با شدت و گستردگی بی سابقه ای در جریان است ابزاری برای دلسرد کردن جامعه از تداوم مقاومت و پذیرش مسیر تسلیم و ذلت است. پیروزی بدون مقاومت و تلاش حاصل نمی شود؛ با برنامه ریزی های صورت گرفته و تفکر انقلابی سال ۱۳۹۸ را سال مایوس سازی دشمن قرار می دهیم.

دبیرشورای عالی امنیت ملی با اشاره به فرا رسیدن سال جدید بیان کرد: به امیدخدا سال ۱۳۹۸،سال پیروزی‌های جدید در داخل برای حل مشکلات مردم و در منطقه برای تقویت و توسعه پیروزی محور مقاومت و آغازی مقتدرانه برای گام دوم انقلاب اسلامی است. سال نو سال استمرار تفکر انقلابی در داخل و بروز و جلوه آن در مواجهه پیروزمندانه با دشمنان خارجی خواهد بود.

طبق گزارش دفاع مقدس، شمخانی اظهار داشت: مقابله با بی ثبات سازان و مخالفان استقلال کشور موجب شکوفایی ظرفیت ها و استعدادها خواهد شد و این دریای بی کران به طور قطع جوی باریک وابسته شدن به قدرت ها و چشم امید داشتن به دشمن را در می نوردد. روابط امروز ایران با عراق ثمره مقاومت و همپیمانی راهبردی است و اینستکس اروپایی ها مثالی از جوی باریک و کم ثمر است. رژیمی که به دنبال تسلط از نیل تا فرات بود امروز در مرزهای بی اعتبار خودش محصور شده و سردمداران آن از ترس موشک‌های مقاومت خواب آرام ندارند.

وی با تاکید بر اهمیت تجلیل از شهدای گرانقدری مانند عباس بابایی، آبشناسان، ردانی پور،کاوه و باکری گفت: تجلیل از شهدا نباید ظاهری و نمادین باشد، بلکه آن ها الگوی ما در تداوم بخشیدن به آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی هستند که از اسلام و انقلاب و نظام دفاع کردند تا ایران آزاد و مستقل بماند و ایرانی با افتخار و سربلندی زندگی کند.

کد مطلب: 71687
زمان انتشار: چهارشنبه 22 اسفند 1397 - 17:31:18
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9+2

دیگر مطالب