به روز شده: 14 ساعت و 6 دقیقه قبل
کد مطلب: 71688
زمان انتشار: چهارشنبه 22 اسفند 1397 - 17:34:09

عمادی: برگزاری اردوی مطالعات نوروزی بر عهده شورای مدرسه و والدین است

کودکان  - سرپرست آموزش متوسطه با اشاره به برگزاری اردوی مطالعات نوروزی در ایام تعطیلات عید توسط برخی مدارس اظهار کرد: مدیریت اوقات فراغت دانش‌آموزان ازجمله اردوی مطالعات نوروزی برعهده شورای مدرسه و والدین است، اما تأکید وزارت، بر کنکور زده نشدن فضای مدارس است.

به گزارش میزان، عبدالرسول عمادی در نشست خبری که در حاشیه گردهمایی مشترک معاونان و مشاوران و مدیران کل آموزش‌وپرورش استان‌ها در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد، با اشاره به برگزاری اردوی مطالعات نوروزی در برخی مدارس، اظهار کرد: سیاست‌های آموزش و پرورش تأکید دارد فضای مدارس کنکور زده نشود البته مدیریت اوقات فراغت دانش آموزان برعهده شورای مدرسه و والدین است.

وی افزود: برخی از دبیرستان‌های دوره دوم برای دانش آموزان در ایام تعطیلات نوروزی کلاس‌های آمادگی کنکور برگزار می‌کنند، شرکت در این کلاس‌ها کاملاً داوطلبانه است و حتماً باید در شورای مدرسه این تصمیم گرفته شود که اردوی مطالعاتی در ایام نوروز برگزار شود.

عمادی بابیان اینکه فرصت حضور در طبیعت و استفاده از مواهب خداوندی را از دانش آموزان نگیریم، گفت: مجوز اردوی مطالعات نوروزی را معاونت پرورشی و فرهنگی صادر می‌کند، اما توصیه می‌کنیم فرصت تعطیلات فقط صرف آموزش نشود.

کد مطلب: 71688
زمان انتشار: چهارشنبه 22 اسفند 1397 - 17:34:09
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6-2

دیگر مطالب