به روز شده: 28 دقیقه قبل
کد مطلب: 71739
زمان انتشار: یکشنبه 26 اسفند 1397 - 10:35:44

سردار رضایی: امنیت امروز مرزهای ایران اسلامی به برکت جانثاری های شهداست

سردار رضایی: امنیت امروز مرزهای ایران اسلامی به برکت جانثاری های شهداست
حقوق بشر  > ایران  - فرمانده مرزبانی ناجا گفت: اگر مرزهای کشور ما از امنیت خوبی برخوردار است به برکت جانثاری های شهدا است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، سردار " قاسم رضایی" در حاشیه بدرقه شهید "حسین جوینده" اظهار داشت: شهید "حسین جوینده" مربی بزرگی بود که عزیزانی را برای حفظ مرزهای جغرافیایی ایران اسلامی تربیت و آموزش می داد به همین دلیل، ما این شهید بزرگوار را همچون شهدای مرزبانی می دانیم.

وی با اشاره به اینکه مرزبانان جمهوری اسلامی ایران ادامه دهنده راه شهدا هستند، افزود: امروز برای مرزبانی ناجا توفیقی بود تا به خانواده این شهید عزیز بگوییمکه قدردان فداکاری این شهید و شهدای ایران اسلامی هستیم و خواهیم بود.

فرمانده مرزبانی ناجا ادامه داد: اگر مرزهای کشور، امروز از امنیت خوبی برخوردار است به برکت جانثاری عزیزانی همچون این شهید بزرگوار است؛ امروز این شهید به ما تذکر می دهد که قدردان امنیت باشیم و به او قول می دهیم لحظه ای از پاسداری خون شهدا درنگ نخواهیم کرد.

سردار رضایی با اشاره به تداوم راه امام حسین (ع)، افزود: بی شک راه شهدا ادامه خواهد داشت همان گونه که راه امام حسین (ع) ادامه پیدا کرده است.

طبق گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده مرزبانی ناجا در خاتمه با قدردانی از زحمات شهدا و جانبازان مدافعان حرم، گفت: اگر زحمات مدافعان حرم، سپاه پاسداران و نیروهای مسلح نبود، امروز کشور ما از امنیت مطلوب برخوردار نبود از همین رو به خانواده این شهید گرانقدر بابت تحفه ای که تقدیم خداوند کرده اند، تبریک عرض می کنم.

کد مطلب: 71739
زمان انتشار: یکشنبه 26 اسفند 1397 - 10:35:44
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-4

دیگر مطالب