به روز شده: چند لحظه قبل
کد مطلب: 71805
زمان انتشار: یکشنبه 4 فروردین 1398 - 19:11:33

بازدید رئیس قوه قضاییه از زندان مرکزی مشهد

بازدید رئیس قوه قضاییه از زندان مرکزی مشهد
قوه قضائیه  -  رئیس قوه قضاییه صبح امروز از بخش‌های مختلف زندان مرکزی مشهد بازدید و از نزدیک با تعدادی از زندانیان گفتگو کرد.

به گزارش میزان، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه صبح امروز ۴ فروردین ماه از بخش‌های مختلف زندان مرکزی مشهد بازدید و از نزدیک با تعدادی از زندانیان گفتگو کرد.

رئیس قوه قضائیه صبح امروز از بخش‌های مختلف زندان مرکزی مشهد بازدید کرد رئیس قوه قضائیه صبح امروز از بخش‌های مختلف زندان مرکزی مشهد بازدید کرد در این بازدید که به مدت دو ساعت ادامه یافت، آیت الله رئیسی از نزدیک با تعدادی از زندانیان گفت‌وگو کرد و در جریان مسائل آنان قرار گرفت و برای رفع برخی از مشکلات، دستور‌هایی صادر کرد.

رئیس قوه قضائیه صبح امروز از بخش‌های مختلف زندان مرکزی مشهد بازدید کرد رئیس قوه قضائیه همچنین خطاب به مسئولان زندان بر سالم‌سازی محیط زندان، تقویت رویکرد‌های تربیتی در قبال زندانیان، مهارت آموزی و توانمندسازی زندانیان با هدف بازگشت زندانی به فعالیت‌های سالم و پرهیز از هرگونه اجحاف در حق زندانیان تأکید کرد.

رئیس قوه قضائیه صبح امروز از بخش‌های مختلف زندان مرکزی مشهد بازدید کرد در پایان این بازدید مدیر زندان مشهد طی جلسه ای، گزارشی از آخرین وضعیت زندان و نیاز‌های آن بیان کرد.

کد مطلب: 71805
زمان انتشار: یکشنبه 4 فروردین 1398 - 19:11:33
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+4

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی