به روز شده: 6 ساعت و 17 دقیقه قبل
کد مطلب: 72135
زمان انتشار: چهارشنبه 28 فروردین 1398 - 11:34:07

بازدید سرزده رئیس کل دادگستری زنجان از مراکز خدمات رفاهی آزاد راه زنجان – قزوین

قوه قضائیه  - حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی با حضور سرزده در مراکز خدمات دهی آزاد راه زنجان – قزوین، نحوه خدمت رسانی به مردم را مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از روابط عمومی دادگستری کل زنجان، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی با حضور سرزده درمراکز  خدمات دهی آزاد راه زنجان – قزوین وبازدید این مجموعه ضمن مشاهده نحوه ارائه خدمات رفاهی به مسافرین گفت: در این بازدید ایرادات و مشکلاتی  در حوزه های بهداشت ، خدمات رسانی وگرانی فروشی مشاهده شد که بلا فاصله به مسئولین این مجموعه در جهت رفع مشکلات  و ارائه خدمات مطلوب تر به مسافرین تذکراتی داده شد .

وی افزود: ارتقاء ارائه خدمات مطلوب به مردم در  این مرکز بایستی مورد توجه متولیان امر قرار گیرد لذا در همین راستا نکات و تذکراتی به مسئولین راهداری داده شد  که نواقصات موجود را هر چه زودتر مرتفع نمایند تا احدی از مردم از این باب متضرر نگردد.

رئیس کل دادگستری استان زنجان به دادستان شهرستان خرمدره نیز دستور داد به صورت مستمر ضمن سرکشی به این مراکز، از نحوه ارائه خدمات مطلوب به مسافرین بین راهی بازدید و نواقص را به مسولین ذیربط تذکر دهد.

کد مطلب: 72135
زمان انتشار: چهارشنبه 28 فروردین 1398 - 11:34:07
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+1

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی