به روز شده: 7 ساعت و 1 دقیقه قبل
کد مطلب: 72170
زمان انتشار: شنبه 31 فروردین 1398 - 15:02:11

رشد چشمگیر آموزش‌های تخصصی و عمومی به همکاران قضایی و اداری در سال 97

رشد چشمگیر آموزش‌های تخصصی و عمومی به همکاران قضایی و اداری در سال 97
قوه قضائیه  - معاون منابع انسانی دادگستری کل استان تهران گفت: آموزش بعنوان یکی از روش‌های توسعه منابع انسانی سازمان‌ها مطرح است و هر سازمانی به افراد آموزش دیده و با تجربه نیاز دارد که ماموریت‌های محوله را به نحو احسن انجام دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، احسان مظفری معاون منابع انسانی دادگستری کل استان تهران گفت: آموزش بعنوان یکی از روش‌های توسعه منابع انسانی سازمان‌ها مطرح است و هر سازمانی به افراد آموزش دیده و با تجربه نیاز دارد که ماموریت‌های محوله را به نحو احسن انجام دهند.

وی افزود: بدین جهت آموزش یکی از وظایف اصلی مدیریت منابع انسانی مطرح است و همواره در برنامه‌های توسعه و یا تغییرات سازمانی بعنوان مهمترین عامل مورد توجه قرار می‌گیرد.

مظفری عنوان کرد: بر همین اساس در حوزه معاونت منابع انسانی دادگستری استان تهران هم تاکید بر برگزاری آموزش‌های تخصصی در حوزه حقوق و آموزش‌های عمومی در حوزه روانشناسی و مدیریت رفتار سازمانی در دستور کار قرار گرفته است تا فضایی فراهم شود که موجب ارتقاء بهره‌وری همکاران اداری و قضایی گردد و شاهد ارائه خدمات مطلوب ‌تر به مردم عزیز باشیم.

معاون منابع انسانی دادگستری کل استان تهران اظهار داشت: به منظور افزایش توان قضایی، ارتقا رتبه و بروزرسانی همکاران قضایی دوره آموزشی هم برای همکاران قضایی و اداری برگزار می‌شود و این همکاران برای ارتقاء رتبه باید یکسری آموزش‌های لازم را سپری نمایند. برای همکاران جدید الاستخدام آموزش‌های مجزایی در نظر گرفته شده است که با همکاری مرکز آموزش معانت منابع انسانی قوه قضاییه برگزار خواهد شد.

وی در ادامه گفت: در مقایسه مجموع دوره‌هایی که در سال 97 نسبت به سال 96 اجرا و برگزار شده است، دوره‌های اختصاصی 115 درصد و دوره‌های عمومی 63 درصد رشد داشته است.

احسان مظفری با ابراز امیدواری در جهت ارائه خدمات و انجام وظیفه به نحو احسن در سال جدید بیان داشت: باید فرصت ها را مغتنم بشماریم و با تکریم ارباب رجوع بهترین خدمات را به مردم عزیزمان ارائه دهیم و وظایف بر عهده‌مان را به نحو احسن انجام دهیم.

کلید واژه: قوه قضائیه
کد مطلب: 72170
زمان انتشار: شنبه 31 فروردین 1398 - 15:02:11
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-4

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی