به روز شده: 8 ساعت و 40 دقیقه قبل
کد مطلب: 72315
زمان انتشار: دوشنبه 9 اردیبهشت 1398 - 12:16:54

وزیر آموزش و پرورش: طرح ملی حفظ قرآن موجب دور نگه داشتن دانش آموزان از آسیب اجتماعی است

وزیر آموزش و پرورش: طرح ملی حفظ قرآن موجب دور نگه داشتن دانش آموزان از آسیب اجتماعی است
کودکان  - وزیر آموزش‌وپرورش در پنجاه و دومین جلسه کمیسیون تخصصی آموزش عمومی قرآن‌کریم طرح ملی حفظ را موجب دور نگه داشته شدن دانش آموزان از آسیب اجتماعی دانست.

به گزارش میزان، سید محمد بطحائی وزیر آموزش و پرورش در پنجاه و دومین جلسه کمیسیون تخصصی آموزش عمومی قرآن‌کریم با تشکر از تلاش‌های متصدیان برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن‌کریم گفت: برگزاری چنین مسابقاتی با توجه به شرایط اقتصادی بسیار سخت است.

وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به اقدامات صورت گرفته در طرح ملی حفظ، گفت: امیدوارم در تمامی طرح‌های ملی از جمله طرح ملی حفظ قرآن‌کریم هم‌افزایی صورت گیرد و دستگاه‌ها باهم مدارا کنند تا اقدامات خوبی صورت بگیرد.

وزیر آموزش‌وپرورش بابیان اینکه دو میلیون و هشتصد هزار دانش‌آموز در طرح حفظ قرآن‌کریم شرکت کردند، گفت: این طرح برای انس و الفت با قرآن‌کریم و دور نگه داشتن دانش‌آموزان از آسیب‌های اجتماعی سرمایه قابل‌استفاده‌ای است.

بطحائی خاطرنشان کرد: در زمان مناسب به هیئت دولت پیشنهاد داده خواهد شد تا اعتباری را برای توسعه فرهنگ قرآنی در نظر بگیرند.

رئیس کمیسیون تخصصی توسعه آموزش عمومی قرآن کریم کشور افزود: امیدوارم کارگروه‌ها طی حداکثر یک ماه آینده برنامه‌های سال ۹۸ را مشخص کنند و آماده اجرا شود تا در جلسه آینده که بعد از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد، موضوعات را نهایی کنیم.

کد مطلب: 72315
زمان انتشار: دوشنبه 9 اردیبهشت 1398 - 12:16:54
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+1

دیگر مطالب