به روز شده: 1 روز و 1 ساعت و 19 دقیقه قبل
کد مطلب: 72460
زمان انتشار: دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 - 08:46:22

مقاومت فلسطین با قدرت به دوران اشغالگری رژیم صهیونیستی پایان خواهد داد

مقاومت فلسطین با قدرت به دوران اشغالگری رژیم صهیونیستی پایان خواهد داد
حقوق بشر  > جهان  -  دستیار ویژه رئیس مجلس درامور بین‌الملل حملات ددمنشانه اخیر رژیم صهیونیستی به مردم نوار غزه که باعث به شهادت رسیدن یک زن باردار و کودک ۱۴ ماهه او نیز شد را محکوم کرد.

به گزارش میزان، حسین امیرعبداللهیان، دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل حملات ددمنشانه اخیر رژیم صهیونیستی به مردم مظلوم و در محاصره غزه را محکوم کرد و گفت: این حملات ناشی از خوی سفاک و خونریز غارتگران رژیم صهیونیستی و حمایت‌های همه‌جانبه رئیس جمهور نژادپرست آمریکا از این رژیم است.

دبیرکل دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین طی اظهاراتی، ضمن محکوم کردن تجاوز بی رحمانه رژیم اشغالگر قدس به غزه، سکوت مجامع بین المللی و مماشات و سکوت برخی کشورهای عربی را علت دیگری برای تداوم بمباران کودکان، زنان و مردان غزه عنوان کرد و اظهار داشت: از مجامع بین المللی و مجالس کشورهای اسلامی و بین المجالس جهانی می‌خواهیم که با محکوم کردن این حملات ضد انسانی در حمایت از ملت فلسطین اقدام کنند.

وی به رژیم صهیونیستی هشدار داد که حمایت دولت آمریکا نمی تواند سرنوشت محتوم و حتمی رژیم صهیونیستی را تغییر دهد و افزود: مقاومت فلسطین با قدرت و صلابت به دوران اشغالگری و دولت منحوس صهیونیستی پایان خواهد داد و قدس و سرزمین‌های اشغالی بحول و قوه الهی آزاد خواهند شد.

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل در پایان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران هیچگاه مسئله فلسطین را فراموش نخواهد کرد و اقدامات غیر قانونی و یکجانبه دولت آمریکا ذره ای خلل در اراده و عزم ملت های اسلامی در حمایت از فلسطین و کمک برای آزادی قدس و سرزمین اشغالی ایجاد نکرده است.

کد مطلب: 72460
زمان انتشار: دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 - 08:46:22
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-2

دیگر مطالب
گفتگو
قدردانی  ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
رئیس فراکسیون زنان در گفتگو با ستاد حقوق بشر مطرح کرد:
قدردانی ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
فریده اولاد قباد