به روز شده: 14 ساعت و 21 دقیقه قبل
کد مطلب: 72718
زمان انتشار: یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 - 10:57:54

واکنش ها به یورش پلیس آمریکا به سفارت ونزوئلا

واکنش ها به یورش پلیس آمریکا به سفارت ونزوئلا
حقوق بشر  > جهان  - اعتراضات به اقدام آمریکا در یورش به سفارت ونزوئلا در واشنگتن که با محکومیت شدید کاراکاس همراه شد، همچنان ادامه دارد.

به گزارش میزان؛ چند صد نفر از معترضان به اقدام آمریکا در حمله به سفارت ونزوئلا در واشنگتن در مقابل کاخ سفید راهپیمایی کردند.

به گزارش اسپوتنیک، شماری از معترضان به اقدام اخیر آمریکا در ارتباط با سفارت ونزوئلا در واشنگتن با تجمع در مقابل کاخ سفید، حمله آمریکا به این سفارتخانه و دستگیری چهار فعال سیاسی حاضر در این مکان دیپلماتیک را محکوم کردند.

معترضان پس از تجمع در مقابل سفارت ونزوئلا به سمت کاخ سفید حرکت کرده و در آن جا نیز تجمع اعتراضی شکل دادند. آنان اقدام آمریکا در تجاوز به سفارت یک کشور مستقل را نقض قوانین بین المللی و آغازگر رویه خطرناک بین المللی دانستند که سبب به خطر افتادن همه اماکن دیپلماتیک در سراسر جهان می‌شود.

پلیس آمریکا اقدام به بستن مسیر حرکت معترضان به سوی کاخ سفید کرد.

این راهپیمایی به استثنای لحظاتی که حامیان مخالفان ونزوئلایی برای برهم زدن این حرکت اقداماتی را انجام دادند، مسالمت آمیز برگزار شد.

هفته گذشته پلیس آمریکا برای اخراج حامیان دولت قانونی ونزوئلا، به سفارت این کشور در واشنگتن یورش برد که با محکومیت شدید کاراکاس همراه شد.

کد مطلب: 72718
زمان انتشار: یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 - 10:57:54
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-1

دیگر مطالب