به روز شده: 13 ساعت و 21 دقیقه قبل
کد مطلب: 73160
زمان انتشار: چهارشنبه 22 خرداد 1398 - 10:08:36

سردار اشتری: با مخلان نظم و امنیت در هر نقطه از کشور مقتدرانه برخورد می شود

سردار اشتری: با مخلان نظم و امنیت در هر نقطه از کشور مقتدرانه برخورد می شود
حقوق شهروندی  -  فرمانده ناجا گفت: امروز هرچند دشمن سعی دارد امنیت و آرامش کشور را بی ثبات و مخدوش جلوه دهد اما به برکت رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری ، وحدت و همدلی مثال زدنی در کشور وجود دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، سردار " حسین اشتری " صبح امروز چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان فارس بیان کرد: الحمدلله با عنایت خداوند متعال، شورای تأمین، حضور امامان جمعه و تلاش همه همکاران در نیروی انتظامی امروز امنیت استان فارس در وضعیت مطلوب و خوبی قرار دارد.

وی با بیان اینکه براساس شاخص های نیروی انتظامی جرایم خشن در استان فارس کاهش و کشفیات آن نیز افزایش یافته گفت:اگر در جایی یا محله ای از استان اتفاق یا جرمی رخ دهد سریعا همکارانم در محل حضور یافته و عوامل مخل نظم و امنیت را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی مقتدرانه و طبق قانون با آنان برخورد می کنند.

سردار اشتری با بیان اینکه استان فارس به دلیل وسعت ، جمعیت و وضعیت خاص جغرافیایی از شرایط ویژه ای برخوردار است می طلبد برنامه ها و طرح های خاص امنیتی در آن اجرا شود که با توجه به این موارد انتظامی استان در انجام ماموریت های محوله بسیار مطلوب عمل کرده است.

وی با اشاره به دیدار اخیر فرماندهان ارشد انتظامی بارهبر معظم انقلاب ( مدظله العالی ) و تاکید ایشان در برخورد با قاچاقچیان ، ناهنجاری های اجتماعی و رصد فضای مجازی گفت: ناجا در زمینه ارتقاء امنیت و اشراف بر فضای مجازی گام های موثر و خوبی برداشته است.

فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی بعد از انقلاب و  در سال های گذشته جایگاه خود را در کشور پیدا کرده است تصریح کرد: امروز هرچند دشمن سعی دارد امنیت و آرامش کشور را بی ثبات و مخدوش جلوه دهد اما به برکت رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری ، وحدت و همدلی  مثال زدنی در کشور وجود دارد.

سردار اشتری با اشاره به وضعیت بحرانی منطقه و کشورهای همسایه ایران ، امنیت پایدار و مطلوب را یکی از افتخارات بزرگ کشور دانست که به برکت خون پاک شهدا و رزمندگان اسلام و تلاش نیروهای امنیتی ، مردم در کمال آرامش و آسایش از آن بهره می برند.

در ادامه این دیدار، آیت الله "لطف اله دژکام" با بیان اینکه امنیت از نیازهای اصلی جوامع بشری به شمار می آید از پلیس به عنوان یکی از نهاد های اصلی دخیل در ایجاد، حفظ و افزایش آن نام برد.

وی با بیان اینکه وظیفه خود می دانم از تمام کسانی که برای تأمین امنیت در کشور کمک و همکاری می کنند، تشکر کنم، بر اهمیت صیانت و خودسازی کارکنان ناجا تاکید و تصریح کرد: خودسازی نیروها به موفقیت بیشتر در انجام ماموریت ها منجر می شود از سوی دیگر نیروی انتظامی باید بکوشد تصویر مطلوبی از پلیس اسلامی را در اذهان مردم جلوه گر کند. 

آیت الله دژکام گفت: باید همه دستگاه‌ها وظیفه و نقش خود را به خوبی انجام دهند تا آرامش در جامعه گسترش پیدا کند.

طبق گزارش پایگاه خبری پلیس، امام جمعه شیراز گفت: عرصه فعالیت نیروی انتظامی بسیار گسترده است و برای برقراری امنیت، سایر مسئولان باید همراه و همکار با این نیرو باشند. مطمئنا حضور سردار" اشتری" در استان فارس مایه خیر و برکت برای عموم مردم و انگیزه ای برای تأمین هر چه بیشتر امنیت و تحقق اهداف نظام و همدلی مردم خواهد بود .

نماینده ولی فقیه در استان فارس، در پایان از اقدامات خوب و موفق سردار"احمدعلی گودرزی" و مجموعه  انتظامی استان فارس تقدیر و تشکر کرد.

کد مطلب: 73160
زمان انتشار: چهارشنبه 22 خرداد 1398 - 10:08:36
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+4

دیگر مطالب
گفتگو
لزوم پیگیری حقوقی و قضایی رفتارهای غیرانسانی غربی ها
یک وکیل دادگستری مطرح کرد؛
لزوم پیگیری حقوقی و قضایی رفتارهای غیرانسانی غربی ها
سکینه سادات پاد
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری
اقتصاد دانش‌بنیان مبتنی بر پژوهش و تحقیقات است/ تحریم به اقتصاد دانش‌بنیان نمی تواند آسیب بزند
دبیر کمیسیون علمی، تحقیقاتی و فناوری هیأت دولت:
اقتصاد دانش‌بنیان مبتنی بر پژوهش و تحقیقات است/ تحریم به اقتصاد دانش‌بنیان نمی تواند آسیب بزند
علی محمد فلاح زاده