به روز شده: 14 ساعت و 4 دقیقه قبل
کد مطلب: 73190
زمان انتشار: شنبه 25 خرداد 1398 - 07:59:56

حبیبی خبر داد: تلاش در جهت تسهیل امر تولید در ستاد استانی اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه

قوه قضائیه  - رسیدگی به رفع مشکلات یک واحد بزرگ تولیدی در استان اصفهان در اولین جلسه ستاد استانی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه در سال جدید در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، محمدرضا حبیبی رئیس کل دادگستری استان اصفهان در نخستین جلسه ستاد استانی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه یکی از اهداف تشکیل این ستاد را حل مسایل و مشکلات مسیر تولید دانست و گفت: پیرو تأکیدات مقام معظم رهبری در رابطه با حمایت از تولید داخل با تشکیل این ستاد و ترکیب خوب اعضای متشکله آن گام‌های مؤثری در راستای اجرای این مهم و همچنین سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برداشته می‌شود.

وی افزود: با تصمیمات و اتخاذ تدابیر لازم در قالب مصوبه در این ستاد سعی خواهد شد مشکلات بنگاه‌ها و فعالان اقتصادی در رابطه با تولید از طریق ریش سفیدی و کدخدا منشی در چارچوب قانون و با محوریت دادگستری حل و فصل شود.

این مقام عالی قوه قضاییه در استان وجود دستگاه‌های نظارتی را برای مقابله و جلوگیری از بروز هر گونه فساد ضروری و لازم دانست و خاطرنشان ساخت: حفظ سلامت هر مجموعه از مهمترین معیار‌ها محسوب می‌شود، لیکن در مسیر تولید این نظارت‌ها باید با دقت و حساسیت بیشتری صورت پذیرد تا مبادا منجر به کندی فعالیت‌های اقتصادی شود.

حبیبی در ادامه با اشاره به شرایط کنونی و جنگ اقتصادی حاکم بر کشور بیان داشت: استان اصفهان به عنوان قطب صنعت کشور از جایگاه مهم و ویژه‌ای برخوردار است و همه دستگاه‌های دولتی و حاکمیتی باید با نگاه حمایتی زمینه رشد و توسعه فعالیت‌های اقتصادی و تولیدی را در استان فراهم آورند.

وی تصریح کرد: دادگستری کل استان در چارچوب قانون واحد‌های تولیدی در معرض مشکل را حمایت و سیاست‌های استانی اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه را اجرایی خواهد نمود.

گفتنی است در این نشست مشکلات یک واحد بزرگ تولیدی در استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با تصویب دو مصوبه مهم رفع مشکلات این واحد در دستور کار قرار گرفت.

کد مطلب: 73190
زمان انتشار: شنبه 25 خرداد 1398 - 07:59:56
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6-1

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی