به روز شده: 8 ساعت و 1 دقیقه قبل
کد مطلب: 73251
زمان انتشار: دوشنبه 27 خرداد 1398 - 11:16:10

رئیس مرکز وکلای قوه قضاییه: کارآموزان وکالت اطلاعات خود را به روز کنند

رئیس مرکز وکلای قوه قضاییه: کارآموزان وکالت اطلاعات خود را به روز کنند
قوه قضائیه  - بهادرى جهرمى از کارآموزان وکالت خواست که اطلاعات خود را به روز کنند، بر برنامه ریزی برای ایفای نقش در گام دوم انقلاب تاکید کرد.

به گزارش میزان، دکتر بهادرى جهرمى، رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمى و مشاوران خانواده قوه قضاییه در اولین نشست سراسرى کارآموزان آزمون وکالت سال ٩٦ بر حذف کاغذ در انجام کار‌ها و حرکت به سمت الکترونیکی کردن اقدامات تاکید کرد و از بروز شدن سامانه این مرکز خبر داد.

وی با قدردانی از اقدام رئیس قوه قضاییه در برگزاری نشست با وکلا در ماه مبارک رمضان از وکلای مرکز مشاوران خواست که نکات مورد تاکید آیت الله رئیسی در آن نشست را مورد توجه قرار دهند.

رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمى و مشاوران خانواده قوه قضاییه با اشاره به نقش جامعه وکالت در گام دوم انقلاب که مورد تاکید رئیس قوه قضاییه نیز هست، افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب، بار اصلى حل مشکلات کشور را بر دوش جوانان گذاشتند و باید شما جوانان به خوبی در این زمینه ایفای نقش کنید.

بهادری جهرمی ادامه داد: مرکز وکلا، کارشناسان رسمى و مشاوران خانواده قوه قضاییه حدود ٢٣ هزار وکیل و ١٣ هزار کارشناس رسمى در سطح کشور دارد و اکنون نیز در تدارک برگزاری آزمون مشاوران خانواده هستیم.

وی خطاب به کارآموزان وکالت با بیان اینکه پرچم گام دوم در عرصه وکالت را به دوش شما خواهیم گذاشت، بر برنامه ریزی برای ایفای نقش در گام دوم انقلاب تاکید کرد.

رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمى و مشاوران خانواده قوه قضاییه با اشاره به اینکه اگر در مسیر گام دوم انقلاب و با برنامه ریزی حرکت کنیم، به زودی روزی که نگاه به وکالت، نگاه به حامى واقعى حق و یک مشاوره خوب است را جشن خواهیم گرفت، ادامه داد: کارآموزان مرکز وکلا، کارشناسان رسمى و مشاوران خانواده قوه قضاییه و بطور خاص ورودى سال،٩٦ یقین داشته باشند که پرچمدار تحقق گام دوم انقلاب در عرصه وکالت خواهند شد.

بهادری جهرمی با اشاره به برنامه‌های مرکز وکلا، کارشناسان رسمى و مشاوران خانواده قوه قضاییه برای کارآموزان، تاکید کرد: این قطار در حال حرکت را باید بازسازى کنیم و در این مسیر به استفاده از ظرفیت‌های فناوری اطلاعات توجه نماییم.

رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمى و مشاوران خانواده قوه قضاییه از کارآموزان وکالت خواست که اطلاعات خود را به روز کنند و ادامه داد:همچنان که شان وکیل باید رعایت شود، شان کارآموز نیز باید حفظ گردد.

وی خطا به کارآموزان وکالت مرکز وکلا، کارشناسان رسمى و مشاوران خانواده قوه قضاییه بر حفظ شان و اخلاق تاکید کرد و بیان داشت: جامعه وکالت و وکیل زمانى مى‌تواند نقش خود را در گام دوم انقلاب درست ایفا کند که به جایگاه حقیقى آن بازگردد و در این بازگشت به جایگاه حقیقى، حلقه اول آن است که ما خودمان شان خود را حفظ کنیم که لازمه آن داشتن اخلاق است و اولویت اول بنده نیز اخلاق وکالت است.

کد مطلب: 73251
زمان انتشار: دوشنبه 27 خرداد 1398 - 11:16:10
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6-1

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی
گفتگو
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری