به روز شده: 6 ساعت و 44 دقیقه قبل
کد مطلب: 73279
زمان انتشار: سه شنبه 28 خرداد 1398 - 10:42:40

امیر سرتیپ نصیرزاده: روحیه جهادی رمز موفقیت نهاجا است

حقوق بشر  > ایران  - فرمانده نیروی هوایی ارتش روحیه جهادی، عزت نفس و آمادگی روحی و جسمانی بالای کارکنان نیروی هوایی ارتش را رموز موفقیت این نیروی الهی دانست.

به گزارش میزان، امیر سرتیپ «عزیز نصیرزاده» در جمع خلبانان و کارکنان پایگاه برادران شهید دلحامد چابهار اظهار داشت: کارنامه درخشان نیروی هوایی در سال‌های دفاع مقدس و پس از آن با حضور بزرگمردانی همچون شهیدان دوران، خلعتبری، بابایی و دهها شهید نام آشنای دیگر، نشان از روحیه جهادی و مقاومت در این نیروی خوشنام دارد.

وی افزود: امروز این روحیه و نشاط سینه به سینه منتقل و به عنوان یک میراث ماندگار به شما رسیده است.

فرمانده نهاجا نسل امروز نیروی هوایی ارتش را یک نسل پای کار و آماده خواند و تصریح کرد: روحیه جهادی، عزت نفس و آمادگی روحی و جسمانی بالای کارکنان نهاجا، شاخصه های مهمی است که امروز نیروی هوایی به آن می بالد و از رموز موفقیت این نیروی الهی است.

امیر نصیرزاده در این مراسم همچنین از تلاش‌های مجدانه، خالصانه و بی‌چشم‌داشت امیر سرتیپ دوم خلبان مسعود جعفری فرمانده پایگاه هوایی شهید دلحامد که با اجرای جهادی طرح‌های عمرانی، بهداشتی و خدماتی، گام مهمی در راستای محرومیت زدایی، زیباسازی، نوسازی، رفع مشکلات آبرسانی، حل مشکل پسماندها و ایجاد محیطی مطبوع و دلپسند برای کارکنان و خانواده های ایشان برداشته است، تقدیر و قدردانی کرد.

وی در عین حال، با حضور در گردان‌های الکترونیک، سیمیلاتور پروازی، اورهال میراژ اف ۴، قرارگاه سربازی، ترابری و پشتیبانی، ضمن بازدید و دیدار چهره به چهره با کارکنان، روند فعالیت و میزان آمادگی این بخش‌ها را مورد ارزیابی و واکاوی قرار داد.

بنا بر این گزارش، با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش، از مرکز دندانپزشکی بیمارستان امیرالمومنین (ع) رونمایی و بوستان جدیدالاحداث شهید نصوری پایگاه برادران شهید دلحامد نیز افتتاح شد.

کد مطلب: 73279
زمان انتشار: سه شنبه 28 خرداد 1398 - 10:42:40
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+3

دیگر مطالب